Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok segitségét kérem!...

Motorosok segitségét kérem! Honda CBF 125 VS 155 centis lány összefér?

Figyelt kérdés
Értem itt arra hogy egy ekkora termettel rendelkező személynek mennyire érhet le erről a gépről a lába..
2011. máj. 9. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne motorozz mert össze vissza töröd magad. Inkább autós pasi vagy ilyesmi.

Beszélek is a szüleiddel ne engedjék a motort, az veszélyes.

2011. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálj meg egyet mielőtt vennél az a biztos. Ismerek valakit aki csak ugrással tud leszállni egy suzuki dr 350-ről de vígan motorozik vele.
2011. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
CBF nem nagy gép, szerintem jó.
2011. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"...Ismerek valakit aki csak ugrással tud leszállni..."

És a lámpánál hogyan teszi le a lábát? Vagy mindig félig magára borítja a motort? Vagy otthon áll a garázsban a motor középsztenderen és felugrál rá meg leugrál róla? :)


Mindegy, egyénként összefér, csak vásárlás előtt ülj rá és győződj meg róla te is. Ha nem érzed biztosnak ne vedd meg, mert nics annár rosszabb, mikor valaki fél attól amit vezet és folyamatosan feszeng, nem tud felszabadultan vezetni. Minden más eltereli a figyelmét, csak arra nem figyel amire kéne stb, s a többi.

2011. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsétálsz egy márkakereskedésbe és kipróbálod őket. Még ha nem is mehetsz velük legalább rájuk ülhetsz és ott 100%-ban látni fogod, hogy kényelmes-e vagy sem.


Gondolom a haverod aki leugrál a motorról krosszozik és ott ugyebár nincsen lámpa, bár így is érdekes.

2011. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Közúton nem használja
2011. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ülésmagasság: 792 mm

Lemérsz ennyit valamin, és megnézed, mennyire lenne magas.

2011. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen igen lemértem már és leér a lábam viszont még nem tudom mennyire kell terpeszteni egy motoron hogy menyni megy minuszba...köszi az eddigi válaszokat!
2011. máj. 10. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy bementek szépen egy kereskedésbe, ráülsz, megnézed mennyire kényelmes, lábad le ér-e stb.
2011. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki kell próbálni! Ez a lemértem az ülésmagasságot és elvileg jó nem működik! Bárhol keress egyet és ülj rá! Teli talppal kell a lábadnak a földön lenni ahhoz, hogy biztonságosan meg tudd tartani pl. egy lámpánál.
2011. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!