Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári rádio helyett új rádió?

Gyári rádio helyett új rádió?

Figyelt kérdés

Hali, az lenne a kérdésem hogy megtunám e valahogy csinálni hogy új rádiót ha rakok bele működjenek a kormányon a gombok?

Opel vectra c-ről lenne szó (2002), nagy nehezen kiszedtem a gyári rádiót hogy meglessem a csatlakozokat, 2oké viszont egybe van 3 gondolom a harmadik a kormány.

Van valami ötletek?

Vagy van erre ilyen átalakító?



2018. okt. 5. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, hogy ezekben az Opelekben a rádió kijelzője is külön van, nem a készülékbe beépítve. Ha tényleg így van, akkor a kormány kezelőgombjai lesznek a kisebb problémád...

Kérdezz meg egy profi autóhifi műhelyt, de így ráérzésre szerintem tedd csak vissza a helyére azt a rádiót.

2018. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, erre a cikkre emlékeztem még, szerencsére megtaláltam, igaz Astra de szerintem a probléma hasonló.

[link]

2018. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ahogy láttam a cikk be itt gond volt a fedélzeti számitógéppel de nekem a rádiónak csak annyi köze van hogy ott írja ki hogy mi megy épp meg ilyenek, de a rádiónak nincs köze a kezelhetőségében mert nekem az ablaktörlő kapcsoló végén vannak a gombok amivel ott tudok bent lépkedni úgyhogy gyakorlatilag nincs szükségem rá, amúgy vissza raktam mindenképp amíg nem találok megoldást

Igazából csak amiatt akarom kicserélni mert csak úgy tudok saját zenéket hallgatni ha cd írok amiből már van egy pár, sajnálatos mód a szivargyujtóm se működik úgyhogy fm tramszmittert sem tudok használni

2018. okt. 5. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szivargyújtó aljzatot egyszerű megcsinálni.
2018. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogyan?

Mikor néztük elvileg a rájövö vezezékekbe se volt áram :o

De ha van valami ötleted szívesen meghallgatom :D

2018. okt. 5. 22:04
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Biztosíték rendben van? Amúgy lehet kapni CD-tár emulátort amiben van kártyaolvasó usb aljzat és aux bemenet is. Kb 15-20.000ft
2018. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!