Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 1.6 motor működési...

Golf 3 1.6 motor működési hibára van valakinek ötlete, tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az autó motorkódja ABU, benzines. Évjárata 1993. Egy hónapja kezdte el produkálni azt a jelenséget, hogy alapjáraton és fordulaton is időszakonként 'durrog'. Több szerelőnél jártam már, találomra cserélgettek mindenféle alkatrészeket, és végeztek beállításokat. De a hiba fennmaradt. Amiket cseréltek: gyújtás rendszer teljesen a gyújtáskapcsolótól a gyertyákig, benzin szivattyú, vezérlés (nincs elrakva, több helyen nézték már), alapjárati motor, fojtószelepállás érzékelő tisztítás, lambdaszonda csere, fojtószelepház tisztítás.


Amiket ellenőriztek és beállítottak: Gyújtás, üzemanyag nyomás, testkábelek, csatlakozók, fojtószelep alapbeállítás, paraméterek (ez nem tudom micsoda), plusz levegőt sem kap, vákuum csövek.


Már nem tudnak mire gondolni sajnos. Esetleg valakinek van ötlete vagy tapasztalata? Köszönöm a segítséget előre is Mindenkinek!



2018. okt. 6. 13:29
 1/1 anonim válasza:
Hát passz. 17 éves autószerelő "padavan" vagyok, esetleg annyit tudok javasolni, hogy keress fel egy Golf szakit. Ő talán tud rá valamit. Egyszer találkoztam ilyen hibával, de azt megoldottuk egy gyújtás elosztó cserével.
2018. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!