Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árt az autónak ha a magasnyomá...

Árt az autónak ha a magasnyomású mosóban meleg-forró vízzel mosom le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok helyen mostam már autót, de olyat még csak az egyik mosóban tapasztaltam, hogy a 2. fázis végére már olyan tűzforró a pisztoly szára (nem a markolat), hogy alig tudom megfogni a másik kezemmel. Ez azt jelenti, hogy a rovar eltávolítás, és a habos mosás még meleg, és utána jön a hideg öblítés, viasz stb...

Árthat a forró víz fényezésnek vagy valaminek?


2018. okt. 8. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a víz amire kiér a szabadba majd rá az autóra már hűl annyit hogy ne legyen forró? Ezt onnan is gondolom mert hidegebb időben sem párolog ha mosom...
2018. okt. 8. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit te kézzel forrónak érzel valójában nem olyan kegyetlen meleg az még. 50-60 fok lehet talán, autóban semmi kárt nem tesz.
2018. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2018. okt. 8. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem árt. A kosz, pl. a rovarok, sokkal jobban lejön a kézzel forrónak érzett hőmérsékletű víztől. Waxolni viszont érdemes minden mosás után, mert azt is könnyebben lehozza a meleg víz.
2018. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!