Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vándorol az alapjárat?...

Miért vándorol az alapjárat? Benzin/gáz

Figyelt kérdés
Ugye benzinnel indul a kocsi, és azt vettem észre, hogy leesik a fordulatszám 500ra. Ha átállítom gázra ott semmi gond, ha vissza benzinre mikor már mondjuk meleg a motor, akkor is csinálja tehát nem hőmérséklet hanem üzemanyag függő
2018. okt. 10. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel gázzal is mész, lehet a befecskendezőknél valami geb@$z. De amúgy is. Nem ártana Protec-el átmosni a spricniket (szerelő fogja tudni, ha így mondod). Ha ettől nem havul, akkor érdemes mélyebbre ásni, de első körben próbáld ki ezt, mert ez a legegyszerűbb, és csak pár ezer forintos mutatvány. Esetleg az alapjárat szabályzó olajsáros, és nem dolgozik rendesen, azt levenni és kiöblíteni szintén nem nagy kaland.
2018. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet pl. injektor probléma, hiszen a gáznak sajátja van, a benziné lehet elkoszolódott mivel nem használod. Nekem is előfordul ilyesmi néha ha hnapokig nem járok csak gázzal. Olyankor megyek 100 km-t benzinnel és "megjavul" megint hosszú időre. Elsőre szerintem ezt próbáld ki illetve a tisztítást.
2018. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2018. okt. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!