Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek dízel Ford Mondeoja...

Akinek dízel Ford Mondeoja van 2001-2004 közötti, hogyan kell elképzelni hogy folyton rossz a motor, kb hány kilométerrenként? Mennyibe fáj a javításuk?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én nem tudom értelmezni, illetve értelmezni tudom, de gyakorlatilag értelmetlen.


A folyton rossz motor nem X kilométerenként romlik el, az állandóan rossz, a javítás költsége meg attól függ, mi nem működik... javítani meg minek, ha ugyis elromlik valami azonnal, hogy folyton rossz legyen a motor :-)

2018. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a Ford féle vagy a PSA féle 136 lovas 2.0TDCI-ről beszélünk.
2018. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A másodikról.
2018. okt. 10. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, most ismerose 460ezer van benne meg jo, igy nen tudom hogy milyen lehet ha folyton rossz.
2018. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neten írják hogy sok baj van vele . Na de mi?
2018. okt. 10. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
A tesomnak volt, 2004 es a 136 lovas TDCI, egy halomszor cserelt benne injektort (sose eredetit) 2x turbot es egyszer motrot, amikor ment jol ment, es kenyelmes volt, de en nem vennem meg, attol, hogy van akinek nem volt vele gondja attol meg egy kalap szar az a motor
2018. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemrég az egyik Fordos csoportban témáztak erről. Az egyik csóka 900-ért árulta a teljesen felújított 2.0TDCI MK3-at. Majd 600 000 volt a motorgenerál :D


Nézd, a piac beárazza a termékeket, ez az autókra is igaz. A dízel Mondeokat fele annyiért árulják, mint a benzineseket (és szintél fele annyiért, mint amit egy korabeli Passatért) és nyilván nem azért mert mindenki tele van lóvéval...


Meg lehet próbálni kidumálni, hogy nem hulladék meg simán visszajön a szerviz a fogyasztáson, a nyomott árat nem tudod kidumálni.

2018. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyasmit képzelj el, hogy valami mindig van: füstöl, rángat, nincs meg az összes lóerő, sokat fogyaszt, stb. A Fordok 10 évig vagy max 250 ezer km-ig jók, utána szó szerint kuka. Sajnos tapasztalat.
2018. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!