Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor lehajtok a fekvőrendőrr...

Amikor lehajtok a fekvőrendőrről, és oda ér az autó alja, akkor az első lökös ér oda, igaz?

Figyelt kérdés
Nem mai autó, így nem tudom, hogy én csináltam, vagy már rajta volt asérülés az első lökösön, de egyébként ez mitől szokott előfordulni? Túl alacsonyan lehet az autóm alja?
2018. okt. 11. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor jön le a hátsó kerék a hupliról, akkor a hátsó rész szokott leérni. Kipuffogó (dob, vagy vég), esetleg a hátsó kötény.
2018. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon magasan van az autó hátsó része, illetve akkor volt hang, mikor az eleje huppant le.
2018. okt. 11. 16:41
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:

Amikor az első tengely leér fizikailag lehetetlen hogy a hátsó dobot verje oda.


Ha rövid, de magas fekvőrendőr akkor a 2 tengely között koppanhat, a kocsim ültetve van de így is csak egyszer fordulj elő ilyen (bár óvatosan megyek).

Ha hosszú, ez a több méteres térkövekből épített, akkor pedig jellemzően az eleje ér le. Nekem az eleje és a föld között 11cm van, de ez is ritkán ér le.


Lökös allját az érzéketlenek inkább padkákon húzzák meg.

2018. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" első lökös ér oda".

Ezt azért lehet érezni, hallani hogy mikor koppan az alja.

2018. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt bárki meg tudja biztosan mondani, hogy amikor utoljára átugrattál az ismeretlen típusú autóddal egy ismeretlen fekvőendőrön akkor mi ért le?

Ha ráhajtáskor a lökhárító nem ér hozzá a fekvőrendőrhöz, akkor szinte biztos hogy akkor sem ér a földre ha a hátulja van rajta.


Nekem, annak ellenére, hogy elől nagyon alacsony, nem az eleje szokott leérni, hanem a tengelytáv kétharmadánál vagy egy kiugró rész a padlólemezen, az. Igaz nekem ültetve van.

2018. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és neked okozott már bármi kárt, mikor koppant a kocsid alja?
2018. okt. 12. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
én IGNIS szel járok,kú..ra nem érdekli a fekvőrendőr.persze lassítok elötte,de volt hogy elbambultam nem vettem észre,nem igazán érdekelte.bömös meg ajudis, mit kinlódik mikor át kell menie rajta!
2018. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

figyelj kedves utolsó egy bmw-s sem feltétlen killódik, ha i3 al jár ;)

Ezzel csak arra célzok, hogy nem az embléma számít a kocsin, hanem az autó hossza, és mélysége (szerintem)


Mazdás vagyok különben és gyűlölöm a fekvőket :P de azóta nem koppant, mióta feltettem ezt a kérdést, mivel figyelek, hogy oldalasan hajtsak fel rá, és persze lassan.

2018. okt. 28. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,nem tudom melyik az " i3 "-ha bömös, vagy audis (így kisbetűvel) jön mögöttem, és olyanok az útviszonyok komolyan mondom lehúzódok a padkára, buszmegállóba,had menjen a degenerált fiúkat kedvelő.oszlásnak induló! 90-es úton megyek az IGNIS szel 110 el ,népművészeti edény letól az útról! ne éljen soká mind! IGNIS szel merőlegesen át tudok menni a fekvő rendőrön.
2018. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az oké, csak úgy nézel ki, mint a tündérkeresztanya a tökhintóba :D
2018. okt. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!