Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi igazság az alábbiak közul?

Mi igazság az alábbiak közul?

Figyelt kérdés

Pl:


A taxisok gécin vezetnek és tahók.


A kaminosok agresszív csövesek, külön állatfaj.


Ezek meg sok más mennyire igaz rájuk?


Én pl állandóan pályázom egy cég két telephelye kozt. (Mo-n van egy telephely, s lengyeltol-nemetig) no mindegy is.


Akárhol állok meg pihenni, enni, aludni kicsit. Kamionossal találkozom.


Törökökkel nagyon jól eltudunk beszélgetni (nemet/angol)

Pl múltkor az egyik pihenőnél defekt miatt áltam meg, s javító készlettel megcsinálta egy lengyel kamionos.


2018. okt. 11. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:

A lényeg!

Miért terjed ilyen róluk?

Mi az alapja?

2018. okt. 11. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:

A taxisok munkájuk miatt általában jól ismerik a várost és rutinosak. És sokszor tényleg tahón közlekednek.


A kamionosok agresszívek? Hát ööö okkal biztos.


Szerintem az összes ilyen általánosítás hülyeség. Ha valaki tapló akkor az suzukiban,bmw-ben taxiban és kamionban is tapló lesz. Aki meg nem az nem.


Szerintem nem külön "közlekedő" fajok vannak, hanem emberek.

2018. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamionosról nem tudok nyilatkozni, nem sok interakcióm van velük, de a taxisok tényleg egy külön állatfaj. Veszélyesek, bunkók, furakodósak és mellé még segghülye egoisták is.
2018. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kamionosokkal semmi baj sincs, sőt, sokszor ők viselkednek a legsegítőkészebben a forgalomban, pl beengednek maguk elé, előrelátóan lassítanak, ha kell, segítenek, hogy megelőzd őket, stb. Sok embernek csak azért tűnnek agresszívnek, mert nagy, félelmetes járművel vannak.

A taxisok is teljesen normálisak nagyrészt, viszont ott tényleg van néhány gyökér, aki lerontja a többi hírnevét is. Tudod, mint ahogy 10 BMW-sből 1 bunkó miatt rossz a BMW márka hírneve.

2018. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!