Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baseball ütő hülyeség kocsiba,...

Baseball ütő hülyeség kocsiba, vagy jó ha bent van az ülés alatt?

Figyelt kérdés
Vannak olyan sofőrök akik türelmetlenek, Oroszországban ha olyan emberre dudálnak aki ezt sértésnek veszi az kiszáll és szétveri a kocsit a benne ülővel együtt, nekem ettől nyomósabb indok kellene, de néha nem ártana kiszállni és elindulni felé, utána megkérdezni hogy mi a probléma?
2018. okt. 12. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülyesėg...
2018. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy 1.20as fejsze van a kocsiba.

(Viccen kivül)

2018. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gázspray-n már gondolkoztam. Jártam országokban ahol nyugodtabb lettem volna ha van nálam.
2018. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"Oroszországban..."

"Jártam országokban ahol..."


Én meg jártam országokban, ahol Kalasnyikovot hordanak. Meg olyanban is, ahol lándzsát, macsetét viselnek az emberek az utcán (már ha azt utcának lehet nevezni).


Szoktatok ti gondolkodni?

2018. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is éltem Európától távoli országokban.(vannak keményebb helyek, mint Oroszország)..ott nem kérdeztél volna ilyent. Ha dudálsz, neked harangoztak..

Ha azt hiszed, hogy baromi nagy arc vagy, szólok, hogy nem..van ám másnak is elriasztó ösztökéje...megasztán ott a kamera. Nem biztos, hogy jól jönnél ki bármiből is.


...lehet, hogy te is csak izomból vezetsz, jogsid nincs is?

2018. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés annyira gyerekes. De tényleg.
2018. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem általános, de tudok olyan megtörtént esetről, amikor fegyverrel próbálta nyomatékosítani az illető, hogy márpedig neki van igaza...

Három másodpercen belül eltört a keze.

Utólag kiderült, hogy "csak" gázpisztollyal fenyegetőzött, de habozott használni abban az egy pillanatban, amikor arra még lett volna esélye.

2018. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár az ütő sporteszköz, de adott esetben akár úgy is minősítheti a bíróság, hogy felfegyverkezve támadtál a másikra. Legalábbis egy közlekedési nézeteltérés után a bíróság nehezen hinné el, hogy Tisztelt bírónő, én békülési szándékkal közeledtem K.A. sértett felé, egy mérkőzésre akartam meghívni.
2018. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sebessegvalto kart nem tud helyettesiteni az a farud.

Kulonben miert akarsz kiszallni es setalni ha van autod ? Ekkora hulyeseget se hallottam.

2018. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
ezt a kiszállunk verekedni dolgot nem értem, ha megindul felém fegyverrel már szúrom is az 1-est és elgázolom a geczibe...
2018. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!