Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bőr ülés feltöltése lehetséges?

Bőr ülés feltöltése lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni bőr üléseket az autóba de a legtöbb ki van ülve a comb támasznal és oldalt felül is. szóval Lehetséges e bőr ülést úgy feltölteni hogy nem kell magát a bőrt le cserélni. És ha lehet milyen áron mozognak ezek a műveletek?

2018. okt. 7. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Habot ki lehet cserélni
2018. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak profi,erre szakosodott műhelyek, ott bármilyen szart újjávarázsolnak.

Nekem pici,kb 2 centis kopásból eredő lyuk volt a vezetőülés én, ebay-es kínai bőrjavító szettel befoltoztam. Nem mondom,hogy észrevehetetlen,de nem lett feltűnő a javítás helye.

2018. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom mennyibe kerülhet hogy még éri e egy olcsóbb de ki ült ülés vagy inkább többért egy jobb állapotú.
2018. okt. 7. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Többe fog kerülni, mint amiért a kiültet megveszed.
2018. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túrórudi hülyeséget írkálsz. Én a múlt hónapban töltettem fel a szivacsot a vezetőülésben. 10.000ft volt. Aztán ment bőrfestésre 30.000ért.

Egy memóriás fűtött ülést sehol nem kapsz meg 40.000-ért.

2018. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!