Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó motor a malaguti f15?

Jó motor a malaguti f15?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze egyik kedvencem nagyon jo fajta es megbizhato :)
2010. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%
jo a sz**t babetta az igazi!
2010. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OO menj el kedves masodik halehet dicserd a baebttatr...ide oda futni joo..de mar lejart lemez..szepen helyre lehet oket hozni de azert ne hasonlitsuk ossze a 2 kategoriat...
2010. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem f15 firefox van, 70-es tábori fúrás, vízhűtés, dupla tárcsa és digitműszer. Elképesztő gépezet.nagyon elégedett vagyok vele.

szívesen adok technikai tanácsokat, ha kell írj privátot..

2010. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a világítását mivel lehet feldobni, hogy jobban nézzen ki? gondolok itt ledekre, meg halogén ízzóra meg hasonlókra... létezik hozzá? motort medddig lehet felfúrni?
2010. jún. 24. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
EZ EGY MOPED! A SIMSON STAR SR4-2/1 AZ IGAZI!
2010. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megint idejott egy bango...a simson star az mi az ember...hulladek...mester ezeket ne reklamopzd ember mert a vegin megv meg is veszik :))))
2010. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia4 Nekem 12v/15w-os izzó van benne. Ugye két darab. A világítását nem tudod nagyon feltuningolni. Igazából max keress nagyobbat. Nekem asszem h3-as van. Világít mint atom. mondjuk a ledes nem rossz ötlet, de nem az igazi.
2010. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!