Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autót lehet rendelni olyan...

Új autót lehet rendelni olyan színben ami nem szerepel a listán?

Figyelt kérdés
Minden márkánál vannak választható színek,, pl fehėr, ezüst, kėk stb... Ha egyedibbet szeretnėk ami nem szerepel a listán akkor úhy is lehet kėrni? Megcsinálják? Ha nem, de átfėnyeztetem az haranciavesztės lenne?
2018. okt. 15. 06:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezhet luxus autóknál, de sima utcai kocsiknál nincs ilyen, szerinted 1 ember miatt kevernek ki színt egy olyan gyártósoron ahol heti több száz autó készül? De gyanítom nincs ilyen probléma nálad, hogy azért nem vettél még új autót, mert egyik szín se tetszik.
2018. okt. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyáron akarok venni. Nem több 10 millás kocsi. "Csak" 4.
2018. okt. 15. 06:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ebben a kategóriában egyedi színt kérni.

Márkaszervizben fényeztetve véleményem szerint nem jár garancia-vesztéssel, de készülj fel egy kb. 1 millió Forintos árajánlatra.

2018. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg a fóliázás jöhet szóba, bár attól függ milyen színt akarsz.
2018. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdeztem a szalon vezetőjét, lesz-e más szín, azt mondta, ballagjak ki Ausztriába, de inkább Németországba, ott nagyobb a színválaszték..Németországban tényleg volt.. a neten lehet érdeklődni. sokkal célravezetőbb onnan hozni, mint itt átfújatni...
2018. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Autómárkától függ.

Annak idején, kb egy éve Audit és Volvot nézegettem. A3 és V40 konkrétan, tehát inkább belépő modellek, nem felsőkategóriás luxusautók. Árban kb ez a kategória, kicsit jobb felszereltséggel 10 millió környéke.

A Volvonál nem volt lehetőség egyedi színre, az Audinál viszont igen. Talán még a konfigurátor is hozza ezt az opciót. Az árára már nem emlékszem, de jó vaskos felára volt a "gyári" színekhez képest.

Szóval ha a netes konfigurátor esetleg nem is hozza, rá kell kérdezni az adott szalonba, hogy van-e rá lehetőség. Mert nem kizárt.

2018. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, tudtommal még a csillió módon konfigurálható Audinál is van 5-6 választható szín, és helló. A megoldás a fóliázás lehet, és ott a garancia se hiszem, hogy elveszne, plusz fél óra alatt letéphető, ami után a megkímélt gyári fényezés lesz ismét az autón. Eladásnál ez hatalmas előny, mert mindenkinek fekete és szürke autó kell.
2018. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudod. Most ismét megnéztem: audi.hu - konfigurátor. A3-as esetében ott van 11-féle választható szín, 12. tétel az egyedi metál fényezés 882.650Ft felálért.
2018. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szép kék Kia Ceedet akartam volna venni, de nem volt csak a planet blue ami nem tetszett, megvettem az utolsó 2018-as régi generációt fehérben, erre az újnál meg már van.

De most már így marad :-)

2018. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Ebben az árkategóriában nem lehet.

De külföldön lehet.

2018. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!