Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik csak x-elgetnek kressz...

Akik csak x-elgetnek kressz vizsgán és 25 ezredikre végre eltalálja azt mért engedik ki a forgalomba?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom annyi autóstól tudnék a falra mászni hogy nem igaz, zipzár elvről nem is tudnak, mert ne hoghy már 5 percel később érjek haza. ez miért van mért nemtudunk normálisak lenni egymással?

2018. okt. 17. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
10 eve van jogsim. Mi az a zipzar elv?
2018. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látom rossz napod volt. Téged ma minden idegesít. Nem kéne lefeküdni?
2018. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Napi szinten vezeték 15 éves jogsival és én sem tudom, hogy mi az a zipzár elv. Áruld már el!
2018. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem csak pár hónapja van jogsim de szerintem az mikor a dugóban, mondjuk bedugul egy körforgalom és előtte van egy alsóbbrendű út ami rácsatlakozik a főutra a körforgalom előtt, és mivel ugyis araszol a forgalom te jófej vagy és beengedsz egyet az alacsonyabbrendű útról aztán a kövi is beenged egyet így tovább. Én erre gondolok és igy is szoktam csinálni, DE EZT SE KRESSZEN SE FORGALOMBAN NEM TANÍTJÁK EZT MAGAMTOL GOMDOLTAM HOGY EZ ALAPVETO ILLEM AZ UTAKON.
2018. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jól mondja
2018. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

A cipzár el tökéletesen működik más országokba,más mentalitású emberekkel...

Itt nálunk...most komolyan ? 50-es tábla se érdekel senkit mert a nagy többség siet és rohan, akkor már miért is engednének be maguk elé egy autót,hogy pár méterrel hátrébb legyenek? Noha sokszor meglepően jobban halad úgy a sor. Példaként kiemelném,hogy nyáron m7-es 1 sávra volt korlátozva, ugyan hétvége volt és este 10 kor mentem arra szóval forgalom az volt,de nem csúcs..és teljes döbbenettel tapasztaltam,hogy cipzár elvet alkalmaznak és ugyan nem gyorsan,de 0 megállással megoldott volt 2 sávból az 1 sávba váltás.

2018. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 12 éves korom óta ismerem. Látod ez inkább illem meg gondolkozás kérdése, nem kresz.
2018. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 veterán vas ***** válasza:
100%

A cipzár-elv alkalmazása nem kőbevésett szabály, inkább intelligencia kérdése.

Kb. annyira, mint valakinek felróni, hogy nem ismer autós-szleng kifejezéseket. :(


Lásd még:

- disco fék

- gavallér rajt

- visszagangolás

- vereti a hátulját

- lepadlózta stb.

Ezek sem találhatóak meg a KRESz-könyvben.

2018. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hovarju ***** válasza:
A 4-es hozzászóló jól leírta mi a zippzár elv. Én ismerem és alkalmazom is, ahol van rá lehetőség. Ha már úgy is araszol az ember teljesen mindegy hány autó van előtte és ha egyet beengedek magam elé, és a mögöttem jövő is beenged egyet, akkor minkét sor tud haladni.
2018. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én rengeteget vezetek. Aggglomeráció-BP.

A zipzár elv itt egy kicsit elszaladt. A főbb úton állunk, mert a mellékútról 4-5 autót engednek be egyszerre...

Szóval manapság nagyon sok embernek van jogsija és kocsija, rengetegen vagyunk az utakon, kevés a hely, úgyhogy kérdező: ha sokat vezetsz, szedj magnéziumot, mert hamar agyvérzést fogsz kapni...

2018. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!