Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 órán keresztül tartott mire...

3 órán keresztül tartott mire kicseréltem a peugeot boxerem tompított fényszóróját. Működik de keresztbe áll, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem értem miért ilyen gyökér a rendszer, eleve egy sima kocsin 15 másodpercig tart az izzócsere, csak ezen a kocsin van ilyen hülyén megoldva. Akárhogy nyomkodom, ugyanúgy keresztbe áll, pedig látszólag jól van a helyén. Mit tudok csinálni? Szervíz leráz azzal hogy "nincs időpont", gondolom nem éri meg nekik izzóbeállítást csinálni.
2018. okt. 21. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mi olyan spéci a boxerben, én eddig 3x cseréltem lámpatestet mindenféle autókban, és utána csak simán elgurultam bármelyik maszek szervízhez a környéken, és egy ezresért 1 perc alatt beállították.


Ha reggel odamész, amikor még van szabad állás, biztos megcsinálják.

2018. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
11 autóm van, mindegyikben perc alatt kicserélem az izzót, egyedül a boxer volt lehetetlen, de sikerült. Vagyis csak így félig.
2018. okt. 21. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Addig jó volt amig nem cserélted?

Fényszórót vagy égőt cseréltél?

2018. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
izzót
2018. okt. 21. 19:19
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, előtte jó volt teljesen
2018. okt. 21. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
a 4 éves vw golfot meg szervízbe kell vinni, otthon nem tudod kicserélni :/
2018. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul pattintottad be a helyére vagy nagyon elvan nyomorodva az izzó gyárilag.
2018. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a boxernél le szoktam szedni a lámpatestet, úgy cserélem az izzót. Igaz, ahhoz le kell szerelni a lámpa feletti és alatti idomot is, de hamarabb megvan, mint enélkül bűvészkedni. Viszont az izzót fejjel lefele is be lehet szerelni a helyére, akkor ronda világítási képet ad és szórja a fényt mindenfele.
2018. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehet fejjel lefelé van, ezt megpróbálom jó ötlet
2018. okt. 22. 08:39
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos jól van betéve, pont úgy áll mint a másik
2018. okt. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!