Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Avon gumimárkát ismeri valaki?...

Avon gumimárkát ismeri valaki? Téligumit vennék ilyet.

Figyelt kérdés
Konkrétan: Avon Wv7-et. A garázsnál ahol cseréltetném, a választékből ezt tudom jelenleg csak megfizetni. (Ez a legolcsóbb). Viszont rendelhetnék netről ugyan ennyiért Continental WinterContact TS 860-t. Azzal annyi a gond, hogy jelenleg tele a kocsi a 4 téli alufelnivel, és nem férnének be a gumik is, Kétszer kéne fordulnom. A plussz poén, hogy am volt egy defektem, és menkó kerék van fent. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2018. okt. 23. 19:59
 1/9 A kérdező kommentje:

elírtam:


A plussz poén, hogy ma volt egy defektem, és mankó kerék van fent.

2018. okt. 23. 20:01
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit megtudtam róla, hogy brit márka, és 1885-ben alapították.
2018. okt. 23. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből a zagyvaságból találja ki valaki hogy mit akarsz.
2018. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy felső kategóriás gumikat (Continental), kicsit olcsóbban, de nagyon nagy macerával, vagy közép kategóriásat (Avon), picit drágábban, de kényelmesen és egyszerűen?
2018. okt. 23. 22:23
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Az avon teljesen jo marka attol fuggetlenul hogy itthon nem.nagyon ismert!
2018. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már erről az Avon gumiról. Nem teljesen no-name. De ha ugyan annyi mint a Conti, akkor nem is értem mért gondolkozol rajta... egyértelműen Continental! Vagy bezsúfolod valahogy, vagy kétszer fordulsz. Akkor mi van? :)

Amúgy nekem is most pénteken jöttek meg a 16"-os peremvédős TS860-asok, a felnik meg már a csomagtartóban. A gumik elhelyezésével én is kicsit bajban leszek, azt remélem, hogy a hátsó ülésen elférnek. Pedig nincs kimondottan nagy autóm, csak egy 5 ajtós ferdehátú. Vagy ha másképp nem, a hátsó üléssort lehajtom, akkor tuti befér.

2018. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Sajnos a felniken meg rajta vannak a regi gumik, szoval teljesen kitoltik az egesz helyet a kocsiban. A cintinentalt futar hozna valamikor 1 heten belul, de ha nem vagyok pont itthon, amikor jon, akkor bebuktam. Az auto nekem munkahoz kell igy nem szivesen kockaztatnam meg hogy 1-2 hetet varjak a gumikra, meg telefonalgassak hogy hol es kitol kaphatom meg. A masik hogy az avon ara tartalmazza a szerelesi koltseget (mindent) a continental pedig nem, szoval olcsobb, de szervizkoltseggel mar dragabbra jonne ki. Szoval utana szamolva mar nem aktualis. Azert koszonom a valaszokat.
2018. okt. 24. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Nálam szerencsére csak csupasz felnik vannak.

Az egyik legolcsóbb webshopból rendeltem a gumikat. Másnapra már hozták is őket. Direkt munkahelyi címet adtam meg, hogy biztosan megkapjam. A gumiszett árához képest (ha a felni + nyomásszenzort nem is nézzük, mert már megvoltak) szerintem elenyésző az a pár ezer forint szerelésre. De ezek szerint már nem lényeg... Ez az Avon se lehet rossz gumi. Itt írnak róla egy kis infót, de biztos te is rákerestél már: [link]

2018. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem magyarorszagon elek. Itt a 4 gumi szervizkoltsegebol kijon egy 5. ára. Ezert is tartottam fontosnak megemliteni. Korabban rendeltem ettol a gumis cegtol ahol a continental lenne. A ket elso gumit 1 het alatt kaptam meg, a ket hatsot meg tevedesbol rosszhelyre kuldtek. 10 nap varakozas utan inkabb visszateritettek az arat. Lehet most is igy jarnek veluk esnem szivesen jarkalnek 2 hetig manko kerekkel.
2018. okt. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!