Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek max 600 ezerért...

Szerintetek max 600 ezerért milyen autót vegyek? Első autóm lesz, ami előny: Kevés fogyasztás, olcsó alkatrészek.

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Suzuki swift
2018. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én egy opel astra-t vagy szintén swiftet vennék.

Max 600-ból már kifogsz mindkettőből egy patika állapotú, első tulajos, vezetett szervizkönyvest, max 140-180e km-el, komoly magánszemélytől!


Kevés fogyasztás, olcsó alkatrészek adottak.


Én 500e-ért vettem egy öreg mérnöktől(első tulaj) egy swiftet. Az átvételig folyamatosan szervizbe volt hordva még garanciát is hosszabbított neki folyamatosan.

Télen-nyáron garázsban volt, sehol egy rozsdafolt, az én szerelőm nem hitt a szemének, amikor megmutattam neki. :)


Nálunk szimplán annyi volt a feltétel, hogy A-ból vigyen el B-be. Ne kelljen sokat rákölteni és ne fogyasszon sokat.

Ezt az autót oda sem adnám egy drágább, divatosabbért sem. Nagyon megvagyok vele elégedve.

2018. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!