Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS-be kéne a segítség.2.500....

SOS-be kéne a segítség.2.500. 000Ft-tól nem sokkal drágább családi vagy ahhoz hasonló méretű autó márkát tudánátok ajánlani ami NORMÁLIS?

Figyelt kérdés

Normális alatt azt értem, hogy nem fog fél év után ott hagyni az út szélén, nem kell havonta szerelőhöz vinni. Sajnos úgy én úgy jártam, hogy a párom megrögzötten ragaszkodott egy szerelőhöz, aki már nem 1x átvágta, és megint azt lett, hogy kidobtuk a pénzt az ablakon miatta. Szerencsére most belátta, hogy többet oda nem. És ezt a kocsit a gyerekem kapja meg, persze mire oda kerül, hogy vezesse, rendbe lesz hozva, de még előtte egy szerelőt keresek, aki nem vág át. Ezért szeretnék venni egy olyan autót, ami az egész családnak tökéletes, nem sok elvárásom van, csak a csomagtere legyen nagy, és műszakilag legyen toppon, és ne keljen 1 év után szervízről szervízbe hordani.

Csak normális válaszokat kérek, lehetőleg a tényleg hozzáértők valaszàra vagyok vevő.:)



2018. okt. 24. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hollandiából hozass be 2milláért egy Ford focus,kia ceed vagy hyundai i30 kombit. A maredékból meg fenntartod. Nekem ez volt a tervem, de én inkább vettem még fel ugyanennyi hitelt és újat vettem szalonból. Így tuti nem ér meglepetés. 41f
2018. okt. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet behozatni legegyszerűbben?
2018. okt. 24. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Új Dacia Logan. Az nem fog otthagyni, és ennyi pénzből meg is van. Meglepően jó, menj el tesztvezetésre, próbáld ki. Nekem is ilyen van (bár az enyém kombi).
2018. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak akik ezzel foglalkoznak. Dunakeszin tudok egy illetőt. Viszont ha nem az élmény autózás a fontos, csak elvigyen A-B be akkor 3asnak igaza van. Nekem fontos volt, hogy imádjak beleülni és 250km hosszú úton is kényelmesen legyen ezért vettem Ceedet. Igaz pont a duplája.
2018. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dacia Logan MCV. 3 év vagy 100ezer KM gari van rajta. Tök kényelmesen el lehet férni benne és mivel kombi, ezért lehet bele pakolni rendesen. Egyébként nagyon megbízható cucc.
2018. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk utazgatni külföldre, ezért döntöttünk úgy, hogy kell egy nagyobb autó. Rover 25 van nekünk, jó kocsi de kicsi. :/ Megnèztem a Dacia-t, és eddig ez tetszik a legjobban. Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 24. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát figyu, ha nem nyomod neki, akkor a fogyasztás is 5 liter környékén maradhat a 3 hengeres 1 literes szivóbenzinesnél, szóval akár még külföldi utakhoz is jó lehet. Ráadásul ott van a Dacia (Renault) Assistance szolgáltatás, aminek köszönhetően bárhol vagy Európában, csak felhívod őket és már visznek is be a legközelebbi szervízbe. Érdemes megvenni ezt "Easy Service"-t választani pluszba és akkor 5 év gari (igaz 100 helyett 8 ezer kilométerrel) és ingyen kötelező szerviz +alkatrész csere a gari idő alatt.

[link]

2018. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...hülyeséget beszéltem, mert ez az EASY SERVICE szolgáltatás személyre szabható 60 000 km-től 200 000 km-ig maximum 5 éves időtartamra.
2018. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!