Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két autó között kell választan...

Két autó között kell választanom. Skoda Fabia 1.2 12 szelep, vagy Chevrolet Lacetti 1.4? Mindkettő benzines, ránézésre jó. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 12:12
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
46%
Nem...neked nem 2 auto,hanem két annak látszó tárgy között kel választanod!egyebkent az egyik szar a másik fos....ugyhogy remek valasztas lesz!Ránézésre meg elég sok minden jónak szokott kinézni....aztán kiderül hogy éppen csak a torka véres!ugyhogy jol nezd meg mot veszel vagy ha nem értesz hozzá vigyel magaddal valakit aki viszont igen!
2018. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
A Fabia igenytelen egy kocsi es nagyon megbizható.Tapasztalatbol mondom.Az előző hozászólónak meg vagy Kocsid sincs vagy BMWs vagy jah bocsi a BMW nem autó.
2018. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Fabia.

Feltételezve persze, hogy rendben van, volt gazdája aki törődött is vele, nem széthajtva akar megszabadulni tőle.

2018. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
33%
Az igen....mi vagy te valami táltos vagy látó,hogy egy hozzászólás alapján meg tudod allapitani kinek milyen autoja van vagy nincs?!?egyebkent egyik sem talált.....de neked meg akkor fabiad nem volt,mert akkor nem irnad hogy az 1.2 htp mekkora sztár....minden bizonnyal a megbízhatóság ne tovabbja,egy ilyen konstrukciós hibák tömkelegétől hemzsegő igazi betegágy motor!
2018. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Az 1.2 Fabia motor a legszarabbak egyike az biztos. A Chevroletet nem tudom.
2018. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én sem igazán értem miérr eközött a kettő között kell választanod. Ebben az árkategóriában már vehetnél valami sokkal megbízhatóbb autót is.
2018. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondj ezeknél jobbat 400 körül.
2018. okt. 25. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

A Lacettit venném mert igaz hogy sokat fogyaszt, de legalább megbízható. Láttam már több Lacetti taxit 400 felett és még jól működtek. A Fabia 1.2 HTP-je elég rossz konstrukció, inkább 1.4 belőle.

Én 400-ból inkább egy B Corsát vennék, 1.4 90 lovas motorral, klímával, elektromos ablakkal.

2018. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Lacettit választanám, a Fabia 1.2 valóban nem egy jó konstrukció, főleg az első szériások.
2018. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Fabia 1.2 HTP tényleg nem hanzik jónak, pedig az.

Nekünk 15 éves, és még vígan megy, soha semmi baja nem volt.

2018. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!