Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vezetőnek milyen autót...

Kezdő vezetőnek milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Novemberben teszem le a vizsgát és szeretnék venni egy autót. Formailag sedan vagy convertible. Max 1,5 (esetleg 2) milliót költenék rá. Saját pénzből lesz szóval a használt valószínűbb-így nem lenne akkora bűntudatom ha valami történne vele.

Nem sokat használnám (sokat utazok szóval van hogy 2-3 hónapig nem) viszont amikor otthon vagyok kellene. Emiatt nem akarok olyat minek a fenntartása és a biztosítása nagyon magas. A családban van egy Land Rover de nem vagyok odáig az "off road" autóktól (túl magas ülésektől sem) viszont nem szeretnék alacsonyan ülni (mint egy porsche-ben).

Lehetőleg olyan ötleteket írjatok amik elérhetőek más színben is mint fekete...

20 éves nőnek lesz ha ez számít valamit.


2018. okt. 26. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a 20 éves nő zömében egyedül fog utazni benne. Kis kategóriájú autót javaslok, egyszerű (tehát nem turbós) benzinmotorral. A választék így is széles: Peugeot 207 vagy 208, Renault Clio, Suzuki Swift, Opel Corsa, Dacia Sandero, Toyota Yaris, Kia Rio...

Ha szereted az egészen pici kocsikat, akkor szóba jöhet például a Citroen C1, a Peugeot 107, a Toyota Aygo, a Renault Twingo, a Suzuki Alto vagy a Hyundai i10.

2018. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem pár hónapja egy 9 éves Mitsubishi Coltot. Nagyon szeretem. Kényelmes, szép, könnyű vezetni, jól kilátni belőle.

Költeni eddig nem kellett rá, mivel 1,3 motorja van, a biztosítás sem vészes.


[link]

2018. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

wow. köszi a gyors válaszokat. a fentiek közül talán a Renault Clio néz ki a legvalószínűbnek.

Nem akarok nagyon kis autót mivel sokat utazok és a csomagtartóba min.2 nagy bőrönd+még valami el kellhogy férjen (ha anyuék kikísérnek a reptérre akkor +2 utas szóval...)

2018. okt. 26. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a covertible-t, magyarul kabriót ki is húzhatod a listáról. :-)
2018. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takács Marcell Peti válasza:
hello! volkswagen golf 4 nagyon olcsó kicsi és könnyű vezetni!
2018. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!