Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Madárürülék a kocsin? Naponta...

Madárürülék a kocsin? Naponta százszor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már egy hete, amióta beköszöntött az ősz, naponta háromszor kell mossam a kocsit, mert ahogy lemostam, perfektül, tündökölt érted a gyöngyöm, jött egy csapat madár, és lefosta .

Mondom jó, még megtörténik , stb, letörlöm mittudomén .


Rá egy fél órára kinézek, és egy hatalmas lila szinű fos tarkítja türkízkék kocsimat.

Na mondom, a cumpedlis úristókátokat mondom, megáljatok, mert mindjárt hozom a légpuskát mittudomén


Ti hogy oldjátok meg? Ne zavar?


2018. okt. 27. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Kertvárosban lakom és nagyon zavar. Főleg amikor valami idétlen madár egy jó vaskosat flöttyint rá. Amikor rászárad, akkor pedig kaparhatom.

100%-os megoldás nincs sajna szerintem, de kerüld a bokrok, fák és kábelek alá történő parkolást, mert ott szoktak tevékenykedni.

2018. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Türkiz?

Kontraszt szín.

Valószínűleg a sok fekete-szürke-fehér autó közül kitűnik és kiváncsi a madár.


Igazából egyszerű: Garázst kell bérelni.

Vidéken 10-15e forint körüli összeg havonta.

Jó üzlet napi 500 forintért védve tartani az autót, az időjárástól, az állatoktól, és a barmoktól akik a parkolókban sétálgatnak.


Ha nincs lehetőség rá, akkor ponyva .

2018. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs lehetőségünk garázst bérelni. Egyrészt mert Győr kertvárosi részén lakok, emberekkel eddig nem volt gondom, tehát nem ütötték meg parkoláskor a kocsit.


A madárszar az igen. Igaz, amit kedves utolsó mondott, hogy különc szín, hetente kb egy két ilyen színü kocsit látok. Nincs fa, bokor se ott. Az én kertemben van szőlő, ami most érett. De az két méterre van attól ,ahol a kocsi áll.


Szerintem kib @sZásból csinálják :D

2018. okt. 27. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne mossad le....

az enyémen 1 mindig van,de a kettő ritka..mintha csak az lenne a lényeg,hogy legalább 1 legyen rajta (de ha tiszta kosz nem kakilnak rá,csak ha tiszta..mintha direkt csinálnák :D)

Van az út másik szélén egy gólya fészek, szerencsére azoknak ilyen eszükbe se jutott soha :D

2018. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem egy oldalt szokott egy pedig a motorháztetøn.Most megharagudtak,valószinuleg erzik hogy ròluk írok, és egy husz centis atmerokut kullantottak a motorhaztetore.

Azt hiszem ujsagokat teszek a kocsimra ...

2018. okt. 27. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ez így működik: [link]
2018. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lol
2018. okt. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!