Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvok miért ilyen nyomott...

A Volvok miért ilyen nyomott áron mennek? 3-400 ért ilyen 2001-2 körüliek? Nem jók, vagy mi?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Tettem fel egy hasonló kérdést tegnapelőtt, itt le is írták hogy kb. mi a gond velük:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__95..


Talán 2005-2006-ban ültem egy S40-ben, csendes kényelmes - bár szűkös belül - volt. Azóta is megvan az illetőnek, jön-megy vele. Hogy aztán mennyit jár vele szerelőhöz, meg rozsdál-e stb. azt nem tudom.

2018. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit te írtál az nagyon drága, és majd 3000 motorral. Én azt írtam hogy 3-400 ért.v1.6-18 nenzines, vagy 1.9 dízel motorral.
2018. okt. 29. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az indok ugyanaz. És meg is válaszoltad. Ha a 2.9 sorhat drága annyiért, akkor a feleakkora motorral meg miért kevesled ezt az árat? A problémái ugyanazok és nagy értékvesztése volt. Egyébként valószínű amiket látsz azok már rohadnak, vagy már vagy kétszer törve voltak, esetleg dízel épp meghalni készül ilyenek. Harmadik, T5 turbós motor, szét van hajtva.
2018. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert a Hasonló Passatokért elkérnek 7-800-at.
2018. okt. 29. 16:10
 5/9 anonim válasza:
Elsőnek! Itt is van egy 2,9 es, de feleannyiért. [link]
2018. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Abban a Volvoban benne van 4-500 ezer km. Arra vették (nem szegényék), hogy menjenek vele. És mentek is. A Passatban is benne van ennyi, csak visszatekerték 200-ra.
2018. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan "nagykorú" autók, rengeteg km-rel. Ennyit érnek. Lehetne milliókért is árulni, de eladni szeretnék.
2018. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6 éve akartam venni S60-at. Akkor abból sok 1 millió forintos példány volt. Sokat megnéztem személyesen is. 100-200 ezer kilométert mondtak a tulajdonosok. Akkor mindegyik hátterét leellenőriztem és mindegyik 300 ezer kilométer körül volt. Mindegyiken kinézett kisebb vagy nagyobb javítás.

Ma már ezekben kb 600 ezer van átlagosan vagy több. Az állapot a fontos de az árra kihatással van a valós kilométerszám még ha sokkal kevesebbel is hirdetik. Ezeknek az autóknak 20-30 ezer kilométeren belül kinéz egy 2-300 ezres javítás.

Jó autók amúgy a Volvok. Némelyikben nagyon üzembiztos motor (jók az 5 hengeresek és a hangjuk is) és automata váltó van (nem beszélve a manuálisról). Kényelemben is hozza a megfelelő szintet. Viszont az idős és már sokat használt autókra többet is kell költeni. Ha pl BMW-t néznél hasonló árban arra is mindez igaz lenne. A 400 ezres árú autóra számolj 1 milliót tokkal vonóval és akkor úgy vedd meg.

2018. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebben az országban státusz szimbólum egy B5-ös Passat, mindenki népautó mániás, azt szajkózza mindenki hogy a vw a világból kimegy(már kiment csak visszatekerték), így azt veszik.

Akinek több pénze van audista lett vagy bmw.

Aki meg kicsit átlát ezek fölött az veszi a volvót.

Vedd meg nyugodtan, kényelemben, felszereltségben, biztonságban veri a hasonló korú autókat.

2018. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!