Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olcsón kellene megbízható...

Ha olcsón kellene megbízható autó, milyet vennétek? Kivéve Suzukit! 3-400 ért.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hat mondjuk Suzukit, kulonben nem nagyon van alternatíva... Komolyan ha ennyiert akarsz venni ne valogass...
2018. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
300-400-ért minek akarsz kocsit? Komolyabb bicikli kerül annyiba. És még akkor válogatna is.
2018. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én 1hónapja 340ért adtam el a 2003as benzines Mazdámat. Az teljesen megbízható volt. Csak a következő műszakira kipufogó rendszer csere és küszöb lakatolás lett volna és már nem akartam rá költeni.
2018. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
3-400 ezerért normális suzukit se kapsz, csak mondom. Max 15-16 éveset.
2018. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Wartburg
2018. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Elképesztő hogy itt mindenki szalonautóval jár...


3-400 körül már ugyan jó Swifteket lehet kapni, nem kevés 1.3 GLX is akad már, félre kéne tenni a sztereotípiákat ha ennyi a keret, én szinte biztos azt néznék. Ha nem kezdte ki a rozsda, nagyon mellényúlni nem lehet.


Egyébként meg B Corsa, Citroen Saxo, talán Clio, régi Fiesta, Peugeot 106, Renault Twingo, Punto, inkább ezek mint egy porrárohadt Mazda (elnézést érte a Mazda ex tulajtól).


Ezt a videót pedig mindenkinek a figyelmébe ajánlom, aki szerint ennyiért csak hulladékvasat lehet venni:


https://www.youtube.com/watch?v=Hwy0nF5nRrI



Nyilván hatalmas a kockázat, sok a budi, keresgélni kell, illetve olyan túl hosszú időre nem terveznék egy ilyen autóval, max 4-5 év.


Sok sikert!

2018. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mickbro ***** válasza:
6%
audi80 1.9tdi.
2018. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nissan almera/primera

Mercedes w124/201

2018. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Elképesztő hogy itt mindenki szalonautóval jár...



3-400 körül már ugyan jó Swifteket lehet kapni, nem kevés 1.3 GLX is akad már, félre kéne tenni a sztereotípiákat ha ennyi a keret, én szinte biztos azt néznék. Ha nem kezdte ki a rozsda, nagyon mellényúlni nem lehet."


Öregem, te se vettél még használt autót, az első dolog, a megvétel után, minden folyadékot cserélek, ha kell vezérlés is. Plusz az apró hibák. A magyarok nagy része nem azért adja el az autót, mert túl jó, hanem már nem akar rá költeni.

Mi idén vettünk az asszonynak egy skodat 500 ezerért, apróságokat kellett megcsinálni, kézifék bowden, két szilent csere, olajgomba, stb. Szóval kopó dolgokat cseréltünk, meg az összes folyadékot. 150 ezerbe állt meg. Egy 16 éves autóról beszélünk, amin összesen egy rozsda folt volt. Még a szerelő is el volt ájulva az eredeti fényezéstől.

Ja és utána át kellett íratni, biztosítás, és már bele is szaladtál 850 ezerbe az autóval együtt.

2018. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!