Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316 compact 1994 évjárat...

BMW 316 compact 1994 évjárat mitől fogyaszt sokat?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől fogyaszt rentgeteget?Hosszútávon 6,5-7 liter,városban 20 liter,pedig óvatosan megyek vele.Alapjárat ingadozik,vagy le is áll.Alapjáraton erős benzin szag jön a kipufogóból és subarus,dohogós a hangja.

2018. nov. 1. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fogyaszt sokat mert az alapjárat ingadozik, erős benzin szag is van benne meg dohogós a hangja.

Mikor volt kiolvasva???

2018. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt még kiolvasva,most készülök majd elvinni,csak gondoltam hátha volt már valakinek hasonló gondja,és leirja,hogy mi volt a hiba,hogy mire számitsak.
2018. nov. 2. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
A karcsú motorteljesítményhez egy böhöm nagy kasztni társul. Már ez is elég lenne a magas fogyasztáshoz. Ehhez vedd még hozzá a 25 éves kort, és a kismillió előző tulajt, meg a nepper kókányolását.
2018. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

E36 alapból sokat fogyaszt. Nekem is 316i van és sokat eszik. Pályán 6-7 liter, városban 10. Nagy a kaszni, ez van.

De az ingadozó és leálló alapjárat nem normális. Sőt a 20 liter városban pláne nem.

Szerintem valami ereszt neked. Minnél elöbb nézesd meg. Drágának hangzik, reméljük nem lesz az.

2018. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!