Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri váltani, cserélni...

GMP16 kérdése:

Megéri váltani, cserélni valamit? Mire?

Figyelt kérdés

Van egy Piaggio Liberty 50 4t Elegance-om (injektoros), 2 hete jött meg, eddig 311 km-t mentem vele, hamarosan megjön hozzá a gyári nagy városi plexi. Nagyon szép, elegáns, nagyok a kerekei, ami nagy előny, de serdülő fiatal fiúként, valami jobban kinézőbbre, menőbbre, gyorsabbra vágyik az ember. (Gyorsabbra mindenképp)


1 kérdés: Adjam el vagy se?


Hogyha nem adom el akkor szerintetek ha majd meglesz az 1000 km benne vetessem ki az egyik fojtást, vagy mindkettőt (digitális)? Vagy vegyek bele egy jobb hengerszettet egy sportkipufogóval stb(tudom h tilos)?


Hogyha eladom vegyek egy sportrobogót ami jól néz ki és gyorsabb is? (Pénzben bukás lenne, mert sokat vesztett az értékéből és nem használom még ki ezt az értékcsökkenést)



2018. nov. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Add el, vegyél egy Honda Gold Winget.
2018. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért vetted meg, ha sportosabbat akartál? Kiveheted mind2 folytást, de ez 50es 4 ütemű, sose lesz rakéta.
2018. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fojtásokat vetesd ki, de szerintem automatikusan kiveszik az ezres szerviznél az összeset. Semmiképp ne tuningoljad!! Egyrészt rengeteget fog veszteni az értékéből, másrészt úgy sem lesz elég az az erő, amit pluszba hoz a tuning. Tehát utána megint erősebb kell majd, hidd el, soha véget nem érő történet, és a tuningtól kezdve pénztemető lesz az egész. Véleményem szerint a legjobb, amit tehetsz, hogy ezt a robogót használod így gyári állapotában és nagyon vigyázol rá, amíg meg nem szerzed a nagymotoros jogsit, korlátlant vagy A2, és veszel szépen egy nagymotort, nagyrobogót amin kiélheted végre magad. És ha nagyon előrelátó vagy, akkor nem adod el a Libertyt soha! Jól fog jönni a nagymotor mellé, nem akarok regényt írni, majd megtudod miért. Egy ilyen nulla kilométeres gyári megbízható robogó, aranyat fog érni, amikor idősebb leszel. Akkor is ha lesz autód, nagymotorod.
2018. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha gyorsaságra cágysz ne 50-essel motorozz
2018. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most îgy gyári állaptba mennyiért adnád el?
2018. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KLENOVICS LÁSZLÓ válasza:
Bejáratás után a fojtást távolíttasd el és akkor gyorsabb lesz, szerintem olyan 60-70 között akkor fog menni,de többet nagyon nem mert négyütemű.Tuningolás meg elég drága ahhoz, annyit nem fogsz nyerni vele.
2018. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!