Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignis, kipufogószelep...

Gábor t kérdése:

Suzuki ignis, kipufogószelep nem zár?

Figyelt kérdés

Mi az oka? Mi a meg oldása?

Tünetek: A kipufogó szív is (pillanatokra),nincs alapjárat, csak gázadással indul,gyorsítva jól megy (nagy gáznál nincs tünet),folyamatos haladásnál kis teljesítményen, érezni , hogy ki-ki hagy valamelyik henger.....

Kérem , hogy csak olyan valaki írjon, aki tudja, vagy tudhatja mi a gond, mi a megoldás.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 2. 17:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Pár infó: benzin nyomás 3 bár, az jó.

Be indítottam, alapjáraton dadogósan de megy, mikor kicsit felmelegszik, le áll mintha elzárnám a benzint, nem hirtelen , 3-4 másodperc alatt fokozatosan áll le.

2018. nov. 3. 13:05
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod... Most már hajlok szívó oldalon a nyomás érzékelőre, vagy a vezérlére..

Bár hétfőn megyek szervizbe, de jó lenne a hiba keresést minél inkább le rövidíteni..

2018. nov. 3. 13:12
 13/16 A kérdező kommentje:
Még egy , hibát az autó egyenlőre még nem jelzett, és sejtem hogy ezt nem egy hiba olvasás fogja meg oldani. :)
2018. nov. 3. 13:16
 14/16 anonim ***** válasza:

Benzin nyomás mellett a szállított mennyiség is megfelelő?

Esetleg levegőszűrő állapota?

Map szenzor jó e? Az is elég jól be tud kavarni.

Talán fals levegőtszívhat e valahonnan?

Alapjárati rendszer jól működik e?

Egr nyitvamaradt e esetleg?

Így hirtelen tippelgetés szinten ennyi jutott eszembe.

2018. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod... a levegőszűrőt ki lehet zárni , mer az most nincs is bent , a sok műanyag kacattal a motor tetején, ezeket levettem, hogy jobban rá lássak mindenre. Cső repedést nem találtam.

Ha a map lenne annak nagyon őrülnék.A benzinmennyiséget is ki merem zárni.

A nyitva maradt egr tetszik, Azt le tudom ellenőrizni.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ha ki derült mi volt a bibi, majd meg írom.

2018. nov. 3. 14:21
 16/16 A kérdező kommentje:

Az egr maradt nyitva, már csak az üdítős doboz darab helyett kell valami jobb dugó, míg kap egy új szelepet.

Nagyon köszönöm a rávezetést. :) :)

2018. nov. 3. 14:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!