Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keresek egy olyan autóiskolát...

Keresek egy olyan autóiskolát ahol extra gyorsan megszerezhető a jogosítvány, illetve a kifizetett órákra nem feltétlenül kell megjelenni?

Figyelt kérdés

Sokat tartózkodom külföldön, és időm illetve türelmem nem engedi, hogy mégegyszer végigszenvedjem a procedúrát. Már egyszer nekifutottam, és nagyon nyilvánvalóan azért buktattak meg mert ismerték az anyagi hátteremet. Ezért ott is hagytam őket, de időközben lejárt. A kreszt szívesen lerakom újra. De mivel már megtanultam vezetni, így nem szeretnék megint beülni kocsiba tanulgatni.


Tudtok valamilyen autóiskolát vagy oktatót javasolni ezügyben?



2018. nov. 4. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
További jó keresést.
2018. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A vezetés a legegyszerűbb, a szabályosságot nézik egy vizsgán, vezetni kell ez alól nem lehet kibújni, az a néhány cigány meg aki azt hiszi őt már nem kell tanítani azok vezetnek papírok nélkül, és majd abból lesz baleset, mert nem volt senki akivel végigülte volna a 30 órát.
2018. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nyílván az anyagi háttered miatt húztak meg, persze...
2018. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, az autóiskolák tényleg olyan csóró intézmények, akik rászorulnak arra + plusz pár ezer forintra amit ki kell fizetni az új vizsgalehetőségért. Hát ez teljesen egyértelmű.

Ha megbuktattak, azt csakis úgy tehették meg mert te nyomós okot adtál rá, ha kifogástalanul vezettél volna akkor nem nem buktathattak volna meg... Ez ilyen egyszerű.

Olyan könnyű másokat hibáztatni a saját hibádért, ahelyett hogy egy picit magadba néznél és tanulva az egészből próbálnál még jobb lenni.

Az anyagi helyzeted meg őket fogja utoljára érdekelni.

2018. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!