Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ktm vagy Honda a jobb választá...

Ktm vagy Honda a jobb választás 125ccm-es motornál? Melyik a nagyobb, értékét megőrző márka?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 07:56
 1/7 veterán vas ***** válasza:
42%

Ha ilyen "értékmegőrző" szemlélettel állsz a vásárláshoz, akkor ne motorokban gondolkodj. :(


Vásárolj festményt, porcelánt, ékszert,tedd a vitrinbe és nézegesd. Azok megőrzik az értéküket, így valószínű a pénzednél maradsz.

A motor használatra készült.......(szerintem)

2018. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy auto is hasznalatra keszult megis az ember nem Suzukit vesz, hanem mondjuk valami komolyabbat ha kesobb meg el szeretne adni es lecserelni ujabbra.

Szerintem....

2018. nov. 6. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy mercedes, bmw, audi sokkal többet veszt az értékéből, mint egy suzuki. :) Értéke annak a használt motornak nagyobb, amelyikre jobban vigyáztak.
2018. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ktm es Honda, mint márka értékére vagyok kivancsi. Robogoban is egy kinai meg yamaha közt ertekben 10 ev után is van különbség. Leirom meg egyszer.

Melyik az a márka ami az értékét jobban megorzi? Ha a motor nagyjabol ugyanannyit tud melyiket vegyem meg?

2018. nov. 6. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A KTM különlegesebbnek számít, ritkább, emiatt tovább magasabb lehet az ára, de a piac alakulását senki nem tudja neked megjósolni. Bár nem tudom így hogy lehet motort venni :D Azt kellene megvenni, amelyik jobban tetszik, kényelmesebb, jobban érzed magad rajta stb.
2018. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi az utolsónak. Ertem mit mondasz az alapjan is fogok donteni, mint mondtam sok különbség nincs a ket kinezett motor kozott ezert is tertem ra az ertekallosagra, ezert voltam ra kivancsi masok mit ajanlanak.
2018. nov. 6. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szegmensfüggö: a KTM egy cross márka főleg, így ha krosszmotort veszel, akkor a KTM egy nagy presztíszű névnek számít. Speedmotort viszont nem láttam még soha a KTM-től (attól még lehet, hogy van!), úgyhogy ha speedmotor kéne, tuti Hondát vennék.
2018. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!