Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 20km ingázásra dízel...

Napi 20km ingázásra dízel motor ajánlott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napi kb. 20kmres ingázásra ajánlott a Peugeot 206-osokban is megtalálható 1.4 HDI dízelmotor? Válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 7. 11:32
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
46%
Dizelt ilyen távra biuzosan nem vennék mert teljesen felesleges,206-ost meg alapból nem vennék!
2018. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a baj a 206-osokkal? Eddig nem nagyon olvastam róluk rosszat.
2018. nov. 7. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 206-ossal annyi bajom van hogy egy giccs a kinézete :D


20km oda és 20km vissza?

vagy 10-10km?


Mert utóbbira teljesen felesleges a dízel míg előbbire már lehetne venni akár.

2018. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint 2x10 vagy 2x20 km. Előbbire necces, mert nem melegszik be rendesen télen, utóbbira simán. De ilyen használatra megbízható igásló kell, szóval nem francia vagy olasz, hanem német, esetleg japán dízel.

Én 15 km-re járok dolgozni, tehát napi 2x15 km, évek óta dízelt használok és semmi bajuk. Mondjuk nincs hidegen ütve, meg amikor meleg, akkor azért olykor-olykor ki van kormolva rendesen

2018. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából az 1.4HDI jó motor, simán meg lehet venni ilyen felhasználásra, bár elgondolkodnék a Fiesta 1.4tdci-ben, ugyan ez a motor viszont jobb a futómű meg a váltó.
2018. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!