Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitõl állhatott meg a robogóm?

Rudeboy94 kérdése:

Mitõl állhatott meg a robogóm?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem robogót venni 250km-re a lakóhelyemtõl. Hazafele jövet kétszer tankoltam majd amikor lejöttem az autópályáról az utolsó 10km-en -mint ha kihúzták volna a konnektorból- megállt. Eközben a motorhibajelzõfény gyorsan villogott. Ebbõl a 250-bõl 230km tiszta autópálya volt 65-95km/órás sebességgel 5 perces szünettel. A robogó egy 2010-es injektoros 125cm3-es Yamaha Cygnus. Frissen szervízelt, 5500km volt benne mikor elhoztam, az utóbbi 4 évben a tulajdonosa 500km-t ment vele. Van még egy modellem ebbõl a típusból amivel volt hasonló megállásom, azt a pozitív kábel rövid végénel a csatlakozó kontakthibája okozta.


Szintén érdekelnek javaslatok miket érdemes átnézni, mik azok a területek, ahol a kevés használat leginkább kifejtette hatását.



2018. nov. 7. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!