Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlagos állapotú Babetta...

Egy átlagos állapotú Babetta 207-el milyen távra mernétek elindulni, ahol még biztos nem ér negatív meglepetés?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

El mernék vele menni például az 50 km-re lévő szülőfalumba és vissza mert egyik szakmám szerelő. Viszont hosszú távon volt olyan élményem ezzel a típussal hogy szimmeringes lett és olajos lett emiatt az indítópofa.

Viszont volt egy Babetta 213 típusom amiből csak néhány készült nyugati eladásra. Azzal Győrből voltam Romániában és vissza, és semmi baja nem lett. Szerintem ez volt a Babetta sorozat csúcsa minőségben. Pont ezt nem gyártották nagy sorozatban. Hajtóműházába olaj sem kellett mert csak egy bordás szíj valósította meg az áttételt. Sárvédői krómozottak voltak gyárilag. És gyárilag egy sebességes volt. Ilyet még ma is vennék ha kapnák.


Aki nem tudja helyben megjavítani, a 207-es típust nem nagyon javaslom nagy távra. Nem tartottam egy strapabíró minőségnek. Kb. 30 km-es táv a max ami talán szóba jöhet ha nem hajtják túl és nem terepen.

2018. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése, meg állapot függvénye. Jó babettával a világból kimehetsz.


1 válaszoló.

A mai napig tudsz venni használtan hasonlót, egysebességeset. Ide haza 210/220 az adattáblája. Egysebességes a blokkja, igaz külsőre nem olyan mint a tied volt.

Ha minden igaz a tied ilyen volt (?)

[link]


Ha jól emlékszem ezekben Vape gyújtás volt, milyen volt a világítás rajta? ("kocka"lámpa)

2018. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2: Igen, ez volt nekem is, csak az első lámpája kerek volt mint a 210-nek. Meg a karburátoron lévő légszűrője sem az volt mint a képen lévőnek hanem mint a 210 típusnak. Meg a gyújtása is. Egyrészt azt szerettem benne hogy mivel olaj sem kellett a hajtóműházába, így olajos sem tudott lenni a röpsúly. És vitte a 60-65-öt Győrből Romániáig.

A Babettáknál van a kis lánckerekénél 3 golyó ami a nyomatékot átviszi. Azok szoktak még elnyíródni a 207-es típusnál. A 213-nál azok sem nyíródtak el, pedig nem kíméltem. Aki messzebb megy egy 207 típussal, nem árt ha van magánál 3 ilyen oda való golyó, kb. 5-ös lehetett.

2018. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
210es kihajtásánál nincs golyó ;) Sokkal strapabírobb is a 207 kihajtásánál.
2018. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 km , onnan 2 óra alatt hazasétálok ha úgy van
2018. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!