Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő javítás vasárnap Óbudán?

Szélvédő javítás vasárnap Óbudán?

Figyelt kérdés

Tud valaki vasárnap is elérhető,

de azért nem aranyáron dolgozó

szélvédőjavítót

a III. kerületben (3. kerület, Óbuda)


A neten nem találok, vagy akit találtam az a valóságban nem is a kerületben van, annak ellenére ami a weboldalán volt.


kettő picike csillag alakú felverődésről van szó, a kettő együtt nincs egy 100Ft-os nagyságú,


Casco még sajnos még nincs mert csak most vettük át az autót, ha lenne egy az egyben inkább kicseréltetném de ez most sajnos nem járható út.


2018. nov. 10. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ezzel az Óbudával nem sok mozgásteret adtál. :-)

Kicsit tágítva a kört: Pólus Center (XV.ker) parkolójában dolgozik egy szélvédő-javító, tudtommal hétvégén is.

Nem akkora távolság az, hogy ne érje meg elmenni. :-)

2018. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak épp akkora távolság hogy ezeken a minőségi pesti utakon úgy szétrázza azt a pici repedést hogy mindjárt háromszoros áron cseréltethetem az egészet... :/
2018. nov. 10. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem rázza szét, másrészt, ha ennyire parázol tőle miért vetted meg az autót. Harmadrészt, ha nincs 50.000-ed az első szervizre, minek vettél autót. Negyedrészt a XI. kerületben Savoya part Möbelix parkolóban és a Budafoki úti MOL kúton szokott lenni mobil szélvédős.

Ötödrészt, a két javítás árából már inkább cseréld ki a szélvédőt

2018. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ám, szélvédőcsere barátom, de akkor meg napokig nem tudom használni az autót mert nem lesz rajta az a nyomorult EU-s matrica... hip hip
2018. nov. 10. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Hip-hip, már miért ne lenne rajta.

Szélvédős simán átrakja...

2018. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bár úgy lenne, múltkor a másik autóval pályán kaptunk kavicsot, akkor szélvédő csere volt aztán elbarmolta a szervizes nem átrakta, ott álltam szombat délután matrica nélkül másnap meg jöhettem vissza pestről, potom 300km -t szakadt elgányolt matricával, hétfőn meg mehettem ügyintézni fizetni az újat, csak azon akkor már legalább Casco volt és a szélvédő ingyen volt.
2018. nov. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!