Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú és minődégű...

Milyen márkájú és minődégű fékbetétet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy '89-es évjáratú mazda 626-osom van, és a tárcsafékhez vásárolnék fékbetét készletet. Egy ismerősöm a delphi márkát ajánlatotta, úgy láttam, hogy árban ez valahol közép kategóriában helyezkedik el, de láttam lényegesen olcsóbbakat is (ETF, Samko, Ashika illetve az UNIX saját márkája - ez a legolcsóbb) kérdésem lenne, hogy ezek közül valamelyiket érdemes megpróbálni, vagy maradjon a delphi?

2018. okt. 29. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Delphi, ATE, TRW... én ezeket venném. Amiket felsoroltál, csak hallomásból ismerem, vagy még annyira se.
2018. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Samko, Ashika Olasz márkák, normál minőségű betétek.

Az Etf-et nem ismerem.


A Delphi híresebb ezektől, de nem biztos, hogy ár-teljesítmény arányban annyival jobb egy Ashikaától.


Ha biztosra akarsz menni akkor megveszed a Delphit. Ha számít az ár és nem akarsz sokat költeni és nem félsz kipróbálni újabb, kevésbé híresebb, márkát szerintem bőven vállalható az Ashika is.

2018. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Ashika egy olasz alkatrész gyártó márkája, távol kelti és Ázsiai autómárkákhoz gyártanak alkatrészeket, Ázsiai típusok alkatrészeire specializálódtak. Szerintem ki lehet próbálni.


[link]

2018. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ferrodo. (ja, most látom, hogy óccó legyen...hát ez nem az..csak jó.)
2018. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az E.T.F.et mondom. Az tuti nem nyikorog majd. A Samko nem annyira jó, az Ashika sem fékben erős. Az Unix saját márka az Unix és az AZ Meisterteile is. Az utóbbi vállalható.
2018. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Brembo kimaradt, szerintem az se lehet rossz
2018. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!