Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autómnak?

Mi lehet a baja az autómnak?

Figyelt kérdés

Skoda Fabia 1.2 2004-es benzines.

Egy ideje ég a motorellenőrző lámpa, hibakódok: Katalizátor hatásfok gyenge, dús keverék.

Szombaton mentem vele kb 120 km/h-val, városban visszalassítottam 50-re, és mikor újra gázt akartam adni, nem akart gyorsulni, csak egyre lassult, majd magához tért és döcögve gyorsult, de megint lelassult, alul valami kopogó hangot adott néha és végül 30-cal elmentem a legközelebbi parkolóig. Mikor beindítom, olyan fulladó hangot ad de végül beindul, az alapjárat rendszeresen egyenetlen, ha alapjáraton gázt adok, felpörög a fordulatszám, de döcögve indul és kb 30-nál gyorsabban nem is lehet menni vele. Mire tippeltek? Kedden viszem szerelőhöz, csak jó lenne tudni hogy a tünetek alapján mire számíthatok? Köszönöm


2018. nov. 12. 09:03
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
A csodás htp motorral az elejében latatlanba le merem fogadni hogy a vezerlessel lesz baj.....a tipus hibait ismerve gyanitom hogy elugrott a vezerles par foggal!
2018. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán rossz a keverési arány. Fals levegőt szív mondjuk
2018. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!