Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fordulaton érdemes...

0402szviki kérdése:

Milyen fordulaton érdemes váltani ezzel az autóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrégiben vettem egy Audi A6 2.0 TDI (2007) Manuális 6 fok.sebességváltós autót,(eddig egy 92es Astrám volt benzines) hosszú éveket szeretnék vele eltölteni ezért szeretném kikérni a véleményeteket, hogy hány ezres fordulatig érdemes húzni a szerelő ismerős azt mondta minimum 2500,de ha 2800-3500között a legjobb. Nem sok ez egy kicsit? Köszi a válaszokat előre is :)
2018. nov. 12. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem valamikor régen azt mondták hogy a maximum(ahol a piros kezdődik) 2/3-a az ideális, másodikba már alacsony fordulaton fel kell tenni

de a dízelt kímélni kell hidegen

2018. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok az egyáltalán.
2018. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2500-ig.


Néha kipörgetheted 3500-ig, hogy ne lustuljon el, de egyébként értelmetlen pörgetni.

2018. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elforgathatod.

Mondjuk ez a blokk nem az orokelet igy afordukatszam helyett nezd meg nem ismerem a nemet traktorokat de asszem ez az a motor aminek az olajpumpa hajtasat valami hatszogletu bizbasz szolgaltatja es hamar elpukkan azt motor kuka.


Inkabb ez utan olvass es ido elott csereltesd mint az olajat a fordulatszam masodlagos.

2018. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Igen az olajat én a réginél is idő elött cseréltem inkább egy kicsivel ezt is ahogy megvettem az első az volt, hogy vittem olaj cserére meg cseréltem rajta egy vezérműszíjat is. Csak mondta a szerelő kicsit húzassam mert egy nő használta 7hónapig kb. Csak neki túl nagy volt ez az autó gondolom ezért nem is vezette úgy ahogy kellett volna pláne városba és szerintem van egy kis koksz. Lehet el is viszem a hegyekbe meghúzatni kocsit.
2018. nov. 13. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
nem sok, a szerelőd jól mondta
2018. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, esetleg ha tud valaki még valami tippet szívesen elfogadom! :)
2018. nov. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!