Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1.6 tdci Sport,...

Ford Focus 1.6 tdci Sport, lehet röhögni de akor se tudom. Tempomat?

Figyelt kérdés
Na igen eddig amivel találkoztam általában indeksznél volt a tempomat, ezen viszont fogalmam sincs hogy tudom bekapcsolni.Olvastam h álítólag a menüben is szokott lenni, de előre nem jutottm vele.Valaki segiteni ? [link] csak hang és rádió váltás van bal oldlt

2018. nov. 14. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a kormányról kapcsolható. igaz az bmw. neked nincsenek kapcsolók ott? én ott keresném.
2018. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kormányon kéne lennie.

Ha ott nincsenek gombok, akkor nincs benne tempomat.

2018. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van benne? Elvileg a kormányon kéne hogy legyen, valahogy így:

[link]

Ha nincs, akkor esetleg az indexkapcsolón lévő set-el megpróbálkoznék, de szerintem ilyen esetben nincs benne tempomat.

2018. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így nézne ki, ha lenne benne:

[link]

2018. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a képen látható kormányod van akkor nincs benne tempomat.
2018. nov. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem pontosan olyan a kormányom, Hát akkor ezekszerint nincs benne. Mikor vettem leirás szerint meg van benne.
2018. nov. 15. 09:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Elvileg pedig valami hasonlónak kéne lenni, de igy csak a hangot adom rá és veszem le.... [link]
2018. nov. 15. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyárilag biztos hogy nincs benne.

Ha használtan vetted az autót, akkor lehet hogy az előző tulaj szereltetett már bele utólag. Ha nem, akkor ezt te megteheted, ha az autó megfelel az általad linkelt oldalon leírtaknak. Ezesetben a rádió kapcsolója (index alatti kar) működteti a tempomatot is.

2018. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Használtan vettem igen és elvileg benne van, oké h akkor az müködteti de nem értem hogy:D konkrét leírást igy nem találtam, és így csak a hangot adom rá és veszem le a zenéröl.. valaki esetleg tudja hogy hogyan kéne mennie? ( ha tényeg benne van )
2018. nov. 15. 13:08
 10/11 SándorÚr ***** válasza:
Fordban a kormányon vannak, ha kereskedésből vetted az autót, akkor a kereskedők tipikus trükkje, hogy bepipálnak minden extrát és 20ezerrel kevesebbel hirdetik meg
2018. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!