Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor jön a VW olcsó márkája?...

Mikor jön a VW olcsó márkája? Mi lesz a neve?

Figyelt kérdés
Ugye ígérték, hogy lesz egy olcsó márka mert szükség van rá. Pláne h elszállt a Skoda és a Seat ára. De mikor jön? És mi lehet a neve majd?

2018. nov. 15. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz belinkelni valamit erről? Mert sokat olvasgatok ilyen témában, de nem rémlik, hogy hallottam volna ilyesmiről.

Mondjuk szerintem annak nem sok esélye van, hogy egy VW olcsóbb autóval rukkoljon ki, mint ami a Skoda kínálatában elérhető.

2018. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Csak ezt találtam meg de ebben azt írja h a fejlődő piacra. Valahol olvastam más cikket h ide Európába is.

Már a Skoda sem olcsó amúgy sajnos.

2018. nov. 15. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mikor jön?"

Majd ha először Kínában befutott.

Itt egy jóval részletesebb cikk:

[link]

2018. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dr Welsch and Volkswagen brand CEO Dr Herbert Diess are aiming to use the brand to emulate Renault’s success with Dacia by engineering its first vehicle down to a target price of around 70,000 to 80,000 RMB ($A13,400-$15,300).


Nálunk szerintem nem lesz. Ha az olcsó is 4M fttól kezdődik, akkor ugyan ott lesz árban mint a skodák. Plusz Nyugat-Európában a Dacia már elég ismert márka, Ausztria tele van Dusterekkel és Sanderokkal, nem hiszem, hogy itt életképes lenne.

2018. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

már van

neve: gyártási év 2002

2018. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi szükség rá. A VW legolcsóbb márkája, a Seat is valójában komoly, minőségi autó, minek égetnék magukat gagyi autókkal, mikor ígyis hatalmas bevételei vannak?
2018. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!