Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó és jó hidratáló krémet...

Olcsó és jó hidratáló krémet keresek, nem túl zsíros kellene, érdekelne a márkája és hogy mennyibe került, illetve, hogy hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Elsősorban Dm-ben(esetleg fodrász kellékesnél)kaphatót keresek, minden tanácsot előre is nagyon szépen köszönök!
2010. nov. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj vazelint, dm-ben 700 ft egy tégely. Jobban hidratál, és olcsóbb, ha arányaiban nézzük az árat.
2010. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. nov. 8. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Synergen érzékeny bőrre valót használok, nekem nagyon bejött. Jól hidratál és könnyű krém. Rossmannban lehet kapni és 600-700ft (akcióban 500). Van belőle problémás bőrre való is, de azt nem tudom milyen.
2010. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézusom! Nehogy felkend már az arcodra a vazelint!

[link] Itt olvashatod, hogy miért (3. old. tetején)

Amúgy a nivea soft krém szerintem elég jó.

2010. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

19:36 Nagyon szépen köszönöm, nem gondoltam, hogy felkenném az arcomra a vazelint én egy picit más felhasználási módját ismerem, azt pedig soha sem kenném az arcomra... :)

Köszönöm a linket is hasznos volt.

2010. nov. 9. 20:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Kipróbáltam a Synergen-t soha többé nem veszek másféle hidratálót annyira bejött! Könnyű, nem ragad tökéletes sminkalap és árban is nagyon ott van!Le a kalappal ennyiért ilyen jót!
2011. febr. 4. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!