Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1-nél a LED-es...

Trabant 1.1-nél a LED-es benzinszint jelző narancssárga állapota, a tartalékot mutatja a tankban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 16. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Van még aki Trabanttal jár 2018-ban? Nehezen hiszem el. Ha komoly a kérdésed akkor azt javaslom ne ölj több pénzt a Trabantba, vegyél egy használt, jobb állapotú Suzuki Swiftet, hatalmas szintlépés lesz a Trabanthoz képest és olcsóbb a fenntartása is.
2018. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltál. Az én zsebemet had én döntsem el, hogy mennyire nyúlok mélyre és mit használok 2018-ban és MIRE. Attól tartok, hogy az ilyen emberektől ilyen a világ.
2018. nov. 16. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

"Attól tartok, hogy az ilyen emberektől ilyen a világ."

Pontosan, csak úgy árad belőlem a rosszindulat. Mégis mit képzelek magamról, hogy jót akarok másoknak.

2018. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Mit értünk tartalékon? Van benne vagy 4 LED : tele, 3/4, fél , negyed. Ha csak egy világít, jobb ha tankolsz. Amúgy meg igaza van az elsőnek. Ma már egy Swift gazdaságosabb, és sokkal jobb. De te tudod.
2018. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

A kérdezőnek igaza van, ő döntse már el hogy neki milyen autó kell, vagy milyen hobbi.

Azok akik Zsigulit, Wartburgot, Pannonia, Csepel motort vagy más régi autót, motort vesznek nem azért veszik mert olcsóbb vagy éppen drágább valaminek a fenn tartása.

2018. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Ja, akkor biztos azért, mert olyan jók.
2018. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes , ha valakinek más a véleménye azt lepontozzák.

Egyébként bármilyen hobbi sokba kerül.

Lehet az horgászat, vadászat vagy akár régi autó .

Ezeknél sosem az árat nézzük.

2018. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

Én már megszoktam. :D

Szép hobbi a régi autó, csak a négyütemű trabi nem tartozik ebbe a kategóriába. Az pont nem való se hobbira, se használatra.

2018. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 led van benne. A z utolsó a piros akkor gyullad föl, amokor a többi, zöldek és a sárga is kialudt
2018. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!