Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207 jikov karburátor...

Zénevű kérdése:

Babetta 207 jikov karburátor súbertű mit csinál tulajdonképpen? Hogy kell beállítani helyesen a porlasztót?

Figyelt kérdés

Úgy értem mitől függ, hogy melyik rovátkába teszem a kis zégert(mindenhol azt olvasom, hogy felülről a másodikba)?


Nem igazán tudom beállítani a karburátoromat, nem reagál a keverék állító csavarra, ha elindul a motor, azonnal le is áll, nem pörög fel. Benzinszint nem magas, nem csorog túl a karbi oldalán, vagy a lyukakon. Lehet, hogy alacsony?

Köszönöm az esetleges válaszokat!



2018. ápr. 6. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az egyik motor és karbi,ami krvára érzékeny a benzinszint beállítására.Ha alacsony akkor ez van,ami neked,ha magas,akkor túlfolyik.Kicsit kell az úszón állítani és ezt addig még túlfolyik és akkor onnan vissza,de éppen hogy.

A tűt teheted a leg alsóba is.Ekkor picit emelkedik a fogyasztása,de jobb a kenése.Ettől függetlenül minden állásban normálisan kellene működnie a motornak.

2018. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ!
2018. ápr. 6. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!