Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vehetnék 3-400...

Milyen autót vehetnék 3-400 ezerből, ami nem Swift?

Figyelt kérdés

Erősebb mint 68LE, klíma, viszonylag nagy csomagtér és csendes, kevés rozsdával. Álmodozzak ennyiből?


Swift-em van három éve, már terveztem váltani, de aztán az anyagiak miatt maradt, korábban klíma is került bele. Most ment át műszakin, költöttem rá ismét egy keveset, ám hét elején reggel munkába menet belémjöttek, a jobb elejének annyi és már korábban is volt törve. Még tudom még mi lesz a vége, vagy megjavítom, vagy cserélem, a pénz meg nagyon szűkös lesz, valószínűleg nem fogja törni magát a biztosító, hogy nekem egyszerű legyen a döntés.



2018. nov. 16. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért találsz sok mindent,de azok 70%-a hulladék és relatív pénztemető.


Vegyél 1.6-os Swift Sedant. Csomagtérben nagyobb, erősebb :)

2018. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
F Astra.
2018. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

a gazdasági totálkár jól fizet és még a roncsot is el tudod adni

és még talán egy olyasmi szabály is van hogy ilyenkor egy éven belül a biztosító fizeti az új autó átírási költségeit is de ezt a biztosítok nem szeretik elmondani

nekem a kárfelmérő mondta amikor összetörték a kocsimat

egyébként meg vegyél régi toyotát

2018. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
thália
2018. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, a rohadalom E39 25tds :D Na ilyenért ne adj egy forintot sem :D
2018. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy Bmw intézett el. Korábban sem vettem volna, most meg már biztosan nem veszek Bmw-t, már csak emiatt sem. Véleményem szerint azonban nem az autóval van a fő baj, hanem a vásárlóközönséggel.
2018. nov. 16. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint azonban nem az autóval van a fő baj, hanem a vásárlóközönséggel."


A vásárlóközönséggel sincs baj, legfeljebb otthon. Ezzel a típussal az a baj, hogy simán bele lehet lapátolni az árát háromszor egy év alatt :D

2018. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ford Focus 1.6

És ne mondjátok, hogy ennyiért nem lehet jót venni, mert az enyémen egy deka rozsda nincs! 1 év alatt egy lambdaszonda cserén kívül más baja nem volt.

2018. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Vennék egy B Omegát , benzineset és ennyi. Nem mondom, hogy A-t 15 éve olyanunk van, de alkatrészt csak német bontóbol lehet hozatni :/, szóval B-t vennék ,nekem is van Swiftem, hátul nekem kényelmetlen, amikor hátul kellett utaznom eldöntöttem, cserélem, aztán mégsem, szadista lehetek. :D ,de Mondeót is kapni már ilyen árba. :)
2018. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!