Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy törött autót hogyan...

Egy törött autót hogyan vásároljak meg?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy törött autót donornak, de van rajta műszaki és rendszám is. Ha nem íratom át, akkor ugyan úgy átírják+kapok büntetést is rá. Nem tudom, hogy mi a menete egy törött autó átírásának, illetve nem tudom, mi mennyibe kerül. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. nov. 17. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A gond az,hogy legálisan nem kifizetődő.Gondolok itt arra,hogy át kell íratnod minden féleképp és fizetned a járulékokat utána addig még bontási igazolással ki nem vonatod forgalomból.Donornak csak úgy lehet itthon venni,hogy egy Ukrán nevére íratod az adásvételit,vagy külföldről hozol be egyet és nem papíroztatod le itthon.

Csak ezzel a két megoldással lehetséges.A te verziód nem működik.

2018. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez esetben inkább hagyom az egészet, majd valahogy beszerzem a kellő alkatrészeket. Köszönöm a válaszodat.
2018. nov. 17. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldi autót vegyél donornak, azzal nem lesz problémád.
2018. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól fiam : D
2018. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!