Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha eltört az üzemanyagszűrő...

Ha eltört az üzemanyagszűrő csöve el lehet indulni a kocsival? Vagy kaputt?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam kicserélni a szűrőt itthon hozzáfértem meg minden és videót is néztem ugyan olyan autón cserélték mint az enyém vw golf 4 .A szűrőbe két cső csatlakozik ugye azokat csavarhuzó segítségével lefeszítették én is megróbáltam de meg se mozdult hanem inkább ugy néz ki a vastag rész fölött ami csatlakozik eltört a cső,tehát a kupak része rajta maradt a szűrőn és fölötte tört el.Na de a lényeg hogy ha nem tudom visszarakni az új szűrőt vagy bármi akkor be sem indíthatom hanem huzathatom be szerelőzhöz? vagy tréleren? :'''(

2018. szept. 29. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eltörött,akkor szerinted,hogyan juthat másképpen az üzemanyag a motorba?Én nem tudom.Ezt ki kell javítani,hogy tudjon menni saját lábán,mert a gyújtás ráadásakor is ki fogja már nyomni a földre,ha nem teszel alá edényt.A szerelőhöz is csak vontatva,ha magad nem tudod megcsinálni.
2018. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!