Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges-e az, hogy a...

Lehetséges-e az, hogy a kötelező vezetés óraszám leteltével (30 óra) az oktatóm megtilthatja a vizsgára bocsájtást?

Figyelt kérdés
Nyilván érthető, hogy plusz órákat szeretne felvetetni velem mert az neki plusz pénz. Én úgy érzem, hogy 30 óra vezetés után letudnék vizsgázni.

2018. nov. 17. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Az oktatónak megvan a tapasztalata,és látja, hogy ki az akinek elég a 30 óra vagy még több óra kell neki. Az egyik legcsalóbb érzés az amikor az hisszük 30 óra vezetés után már fél profik vagyunk. Tudom én is így voltam vele, 30 óra vezetés után azt hittem már jó vagyok.. Szóval hallgass az oktatóra. Ha kell még óra akkor menj további órákra.
2018. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed nyilván hogy mennyire vagy kontrollba és hogy mennyire érzed pl mennyit kell segíteni(magyarázásban, kormányzásban vagy pedálokhoz hozzá kell e még nyúlnia az oktatónak) , vannak még nagyobb hibák vagy sok kis hiba stb. Ha te úgy érzed hogy neked megy akkor 30 óra után foglaljátok le utána még úgy is mész pár órát (nyilván csak ha akarsz) mire el jön az időpont. Mindenki más tempóban halad én olyan 30. órán kezdtem nagyjából érezni de kellett még kb 10 óra csiszolásra.
2018. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az állandó lázadás az oktattót ellen?

Nálunk az egyik ilyen nagypályás vizsgán felhajtott a járdára kanyarodás közben.

Kétszer.

2018. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de hogy tud valaki 2-szer járdára hajtani vizsga alatt, amikor az oktatók azt hangoztatják, hogy 1darab ilyen eset is elég a bukáshoz?
2018. nov. 18. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis utcából jobbra kanyarodáskor megdöccent a kerék az útpadkán.
2018. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, a mondóka!

Az én tanulóim közt is van olyan aki nagyon penge sofőrnek hiszi magát 30 óra után. Én először próbálom lebeszélni a vizsgáról. Mondom neki, hogy menjünk még pár órát. De ha nagyon köti az ebet a karóhoz, akkor elviszem a vizsgára. 90%-a megbukik.

aztán meg a duzzogás, puffogás. Köcsög a vizsgabiztos, hülye az oktató. Őt ne húzzák le pénzzel. Mit képzelek én! Ő nem fogja a zsebemet tömni a pótórákkal. Aztán jön másodszor is vizsgázni. Megbukik. Harmadszorra az okosabbik belátja hogy még kéne gyakorolni. De van olyan tanulóm akivel 30 órával már ötödjére megyek vizsgázni. Ő fizet. Ha neki így jó... De így jogsija nem lesz.

Az oktatókból nagyon kevés van. Annyi a tanuló mint égen a csillag. Semelyik oktatónak nem érdeke feleslegesen pótórákat vetetni. Nálam pl 4 tanuló várja hogy jöhessen vezetni. De ehhez a jelenlegi tanulóimból le kell valakiknek vizsgázni.

2018. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ő kéri ki az időpontot, majd akkor mész, amikor ad. Mit kell itt arcoskodni, az első vizsgán ha meg megbuksz ő lesz a hülye na meg persze a vizsgabiztos, mert te biztos nem csináltál semmit rosszul...
2018. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hovarju ***** válasza:
100%

Nekem volt lehetőség próbavizsgát tenni.

Ez úgy működött, hogy eljött velünk egy másik oktató és úgy viselkedett, mintha vizsgán lennénk.

Annyi különbség volt, hogy ő nem szólt vezetés közben semmit, csak jegyzetelt. Amikor visszaértünk a kiinduló pontra és leparkoltunk, elmondta, hogy milyen hibákat követtem el. Volt több olyan is, amiért buktam volna.


Kérd meg az oktatódat, hogy tegyetek egy ilyen próbakört, akár úgy is, hogy nem megy veletek pluszban senki, csak ti ketten, Ő meg csak annyit beszél, amennyit a vizsga alatt tenné. Rendkívül tanulságos lehetne mindkettőtök részéről.

Te megbizonyosodnál róla, hogy valóban jól kezeled az autót, Ő pedig ha látná, hogy tényleg jó vagy, bejelentene vizsgázni.

Illetve egy ilyen alkalommal kiderülne, hogy milyet hibákat vétesz, amiket ki kell javítani.

2018. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7# Ki arcoskodik ?! Csak feltettem egy kérdést ha meg nem tudsz normálisan válaszolni rá akkor inkább ASD el magad.
2018. nov. 19. 19:47
 10/11 A kérdező kommentje:
6# *
2018. nov. 19. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!