Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autómárka ami...

Van olyan autómárka ami luxus, de nem képmutatásra szolgál?

Figyelt kérdés
Üdv! Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan autómárka ami luxus(értsed: audi, mercedes), viszont nem arrol szól, hogy te mekkora menő vagy. Ilyesmire gondolok mint a volvo "szerintem". Csak a volvo (pl.: S90) nem a legmegbíhatóbb... az a lényeg, hogy ugyan az a luxus meg van az adott kocsiban mint az elöző kettőben amit említettem, ugyan annyi pénzzért, de ha meglátják az utcán a kocsit nem az jön le belőle, hogy mekkora egy menő vagy. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 18. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A volvo mikor nem volt megbízható?

Mai napig egy hibátlan autó, viszont prémium nevén kevés mászkál, kevésre van kapacitás és az alkatrész meg minden arányosan drágább egy Logan-hez képest.

Honda Accord széria is elmehetne luxusnak töredék áron.

Avagy a lexus használt példányai 10-11 évesen, mai autókat szégyenítenek meg felszereltség és minőségben is.

2018. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az újabb volvok-ról olvastam, hogy nem megbízhatók. POnt az XC90-ről olvastam, hogy egy 20 milliós sz@r. vezzessen vagy a totalcaron.
2018. nov. 18. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban elolvastad, akkor azt is megtudtad, hogy az egy bemutató darab volt, amit minden bizonnyal kínoztak rendesen, mielőtt a kedves tulaj milliókkal olcsóbban megvette az előélete miatt.

Az XC90 is egy rendkívül megbízható luxus autó, csak ne olyat vegyél, amit előtte arra használtak, hogy odaadták újságíróknak meg minden jöttmentnek tesztelésre.

2018. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam egy cikket a legmegbízhatóbb autókról.

Top 3: Lexus,m Toyota, Mazda


Íme:

[link]

2018. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Laci!

Én is ezt a cikket olvastam, csak most nem találtam meg. Aki megnézni, láthatja, hogy a volvo nem éppen a legjobb eredményt szerete meg. Reakció?

2018. nov. 18. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi az a luxus az autoban ?
2018. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Prémium bőr, 8 fokozatú automata váltó, HUD, ajtó szervó, stb... Szerintem ezt leeht luxusnak nevezni. Persze most nem bentley-re kell gondolni:)
2018. nov. 18. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volvo az egyik legmegbízhatóbb autó. Amúgy meg azt vedd, ami neked tetszik. Aki megengedhet hasonló autót, azt nem fogja érdekelni neked mid van. Aki meg nem, annak így is úgy is szúrni fogja a szemét.
2018. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honda Legend , Citroen C6 .
2018. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Infiniti és Lexus. Prémium, nem BMW vagy Benz, és megbízható...
2018. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!