Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban hogy is van...

Németországban hogy is van pontosaan ez a dízel kitiltás?

Figyelt kérdés
Olvastam több cikket, hogy a Németeknél kitiljták a reégebbi dízel autókat a városokból. Részletesebben nem szeretnék belemerülni a témában. Az lenne a lényeg, hogy az áruszállító autókat is kitiltják? pl.: ford trasin, crafter... stb? Akkor egy 10 éves sprinterrel be se lehet menni a német városokba?

2018. nov. 18. 10:55
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] ??? :D Most találtam. Akkor erre is vonatkozik?
2018. nov. 18. 10:56
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Merkellel együtt ki kellene vágni az ilyen agyament diktatórikus embereket, akik ilyeneket hoznának esetleg.

Itt is mint mindenhol , csak a pénzről szólnak a dolgok.

Amiben több haszon van azt engedik amiben kevesebb azt tiltsuk be.!

De nyilván először az euró 3-as és ettől rosszabb kategóriát tiltják ki. Majd 5-10 év mulva talán az euró 5-öst és igy tovább.

De inkább a szar volkswagent tiltanák be amelyik állami segitséggel hazudott, csalt és ezek tényleg mérgezték a környezetet.

Csak ezt nem lehet mert sok pénzt hoz a konyhára.

Akinek van pénze az úgy is megtudja venni az elektromosat, főleg meg a TESLA-t.

De kérdezem és, ha a kis áru szállitókat kitiltják, mert már a kamionok ki vannak, akkor hogy jut be az árú a belvárosba????

2018. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a kérdésem, és örülnék ah valaki tudna rá válszaolni:D Mondjuk, szerintem valszeg az áruszállítókat nem tiltanák be.Különben összeroppanna a gazdaság:)))
2018. nov. 18. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tíltcsuk be a hüjéket!!4! Aki nem üt meg egy adott intelligencia-szintet, aki nem lát messzebbre az orránál, az mehet a levesbe. Úgyis túl vagyunk népesedve.
2018. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NE itt vitatkozzatok! Válaszljo valaki a kérdésre. Ez nem a vita helye. köszi
2018. nov. 18. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából nincs semmi, néhány kisutcát leszámítva Németország keresztük kasul bejárható bármilyen dízellel.
2018. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hmate1996 válasza:

Nem riogatni akarok. De ez a keresztül kasul bejárás azért nem működik.

Talán már 4 olyan város is van ami egyes részeiről kitiltja az euro5 norma alatt teljesítő dízeleket. Természetesen ez vonatkozik a haszonjárművekre is. Ha magas a levegő koncentrációja akkor nem csak nagy városokból, hanem védett területekről is elterelik a régi "roncsokat". De mi még csak egyszer kerültünk emiatt elég sokat.

Svájc máshogy áll hozzá, de itt is vannak érdekességek. Tavaj 10 percig járattuk a kocsit 1.5C°-ban, persze jött a bírság mert a tilalom még életben volt, hiába a hideg. 40frankra akart büntetni, amint kiderült, hogy euro3 mindjárt 100 lett belőle.

Azt javaslom ha külföldre jársz kishaszonnal, mihamarabb szabadulj meg tőle, és szerezz be egy gázos (lpg, cng)

Addig amíg el nem értéktelenedik a tiéd.

2018. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!