Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 500e forint körüli...

Érdemes 500e forint körüli áron autót venni?

Figyelt kérdés

Ez csak a vásárlásra vonatkozó összeg, a többi járulékos kiadás valamint az első szervízre szánt pénz nincs benne.


Lehet találni ilyen áron egy viszonylag megbízható és biztonságos autót?


2018. nov. 18. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2018. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 M.88 válasza:

Szerintem simán találsz, szerencsére azért nem minden autó romhalmaz és az öreg autó is lehet jó autó. Én azt mondanám érdemes.


A biztonság azért valószínüleg a mai szinttől távol lesz és azt gondolnám, hogy kimerül egy ABS-ben és két légzsákban.


Nekem egy 99-es Civicem van, ami kb. ennyit ér és mindennapi használatban van, megbízható, bár biztonsági felszerelése szegényes, ettől függetlenül szeretem és nem látom értelmét a cserének.


Már számolni se tudom hányszor zúzták meg szerencsétlent, plusz mivel pesti auto igy minden mosáskor is észrevettem valami új sérülést (parkoláskor szarnak a másikra itt), úgyhogy én ezért se vennék sokkal drágább autót...


Egy állapotfelmérésre mindenképp vidd el, lehet, hogy 10-20 ezer Ft, de mindig jobb, mint egy százezer Ft-os váltócsere. :)


Ha ott áldásuk adják az autóra, akkor elég sanszos, hogy elég lesz olajat és vezerlés alkatrészeket cserelned, plusz néhány kopó alkatrészt.


Sok sikert kívánok a vásárláshoz!

2018. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 18. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen igenyeid vannak.

En 360 ert adtam el a kocsimat tavaly nyaron. Klima nem volt benne de szervos volt, kp.zar volt benne, kodlampa es meg nehany aprosag.

Megbizhato volt, bar nem volt tokeletes. 3 evig hasznaltam es 1 komolyabb gondja volt csak. Egyszer sem hagyott az ut szelen.


Van sok auto ilyen aron csak figyelj nehogy atvagjanak.

2018. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán találsz ennyiért megbízható, jó autót. Én most vettem egy 2003.decemberi Opel Astrát, 1 tulaj, karcmentes, újszerű, garázsbantartott. 450 ezer Ft volt. KB 1 hónapig keresgéltem, de megérte.
2018. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként B-s Vectrában gondolkozok.
2018. nov. 19. 14:48
 7/8 M.88 válasza:
100%
Régi Opelt én nem ajánlom, ha jól tudom az Opelnél csak a G Astratól volt galvanizált kaszni, a korábbi autóik porrá rohadnak. A rozsdásodás olyan dolog, ha azt látod, akkor szakival se nézesd át az autót, hanem azonnal hagyd ott, mert nem éri meg javíttatni, pedig kelleni fog, mert rohadó küszöb már bukó egy műszaki vizsgán.
2018. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt jó tudni. Akkor 90-es évekbeli Opel kilőve.
2018. nov. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!