Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet 4db ford...

Mennyibe kerülhet 4db ford alufelni 4gumival? A gumik még 1nyarat kibirnak A felnin a ford jelzés látható

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
KB 20-25 ezer Ft
2018. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Db-ja?

Mert én ahogy utánanéztem es ez igy egybe 100.000ftot ér

2018. nov. 18. 21:25
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez a felni újonnan 100.000ft

A gumi meg nem a hagyományos hanem ilyen széles

2018. nov. 18. 21:27
 4/18 anonim ***** válasza:
Na így aztán lehet bármit mondani, legalaább valami pontos típőus lenne a gumirol és felni méret...
2018. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A gumik még egy nyarat kibirnak =kuka, tehát értéket nem képvisel. A felni ára függ a fajtájától, méretétől, és mennyire keresett, eladható.

Általában az a tapasztalatom, hogy alufelnit elég nehéz eladni egyes típusokhoz. Nem tudom, hogy a fordhoz is így van e.

Viszonyítás képpen :nyáron vettem Nissan Primera gyári 16"alufelnit, karc-padka mentes állapotban, jó Michelin gumikkal 25ezer Ft - ért a garnitúrát. Igen a garnitúrát, nem darabját. És mondta a tulajdonos, hogy rajtam kívül senki nem érdeklődött.

2018. nov. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A felnon kisebb karcolások làthatók de nagyon szép âllapotban van és 17es
2018. nov. 19. 06:25
 7/18 anonim ***** válasza:
17" lelakott gyári alufelni kuka gumikkal? 20-30.000 Ft/db
2018. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Erősen függ attól is, hogy melyik Ford modellre való. Régebbi modellre relatív olcsón mennek csak a felnik. Annak ellenére, hogy szalonban horror áron adják az újat. Azért mert sok van belőle, tele vannak a bontók, sokan adják el, egy tizen-huszon éves autóra a tulaj általában már nem annyira lelkes hogy drága pénzen vásároljon csili-vili felnit. Egy újonnan vásárolt autóra kell a téli szett és sokan úgy állnak hozzá, ha már új autó, akkor megérdemli a szép drága felnit és ha használt is, akkor is karcmentes legyen. A szalon árat mikor megtudják a szívükhöz kapnak, ezért jön az internet feltúrása használt felnik után. De ha fiatal modellről van szó, realtív kevés van belőlük a bontókban, nem özönlenek be ezerszámra külföldről az ilyen autók, a kereslet viszont nagy, ezért ha árulnak is ilyet, általában drágán.


Például nekem eddig Opeljeim voltak. Az előző H Astrámhoz a gyári 17"-os alufelni újonnan 70-100eFt/db középkupak, nyomásszenzor és gumi nélkül. Használtan vállalható állapotú komplett szettet pedig 50-60e-től már lehet kapni. Most K Astrám van. Az új felni ára ennek is hasonló. Használtból nem sok van fent a neten. Ami van, az is jellemzően 100-200e/szett áron és ez csak a csupasz felni.

A gumi, ha "egy nyarat kibírnak", gondolom legalább 6-7 éves, 3-4mm-es profilú gumik. Megmondom őszintén én ilyenért egy forintot nem adnék. Kuka, nem árképző.

2018. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A kocsit most vettuk

Nem lehet tudni hány évesek a gumik

A felni most egy 2004es ford focuson van

Nagyon szép

Kuldenék képet de nem lehet itt szerintem

2018. nov. 19. 13:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Kepfeltöltes.hu oldallal tudsz képeket küldeni, valamint a dot számból meg tudod állapítani a gumik életkorát. De amúgy ilyen 50 ezernél többet nem nagyon ér a garnitúra, ha a gumik öregek rajta.
2018. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!