Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar mindenki lebeszélni...

Miért akar mindenki lebeszélni a Renault Megane 2 autókról? Mi velük a baj? 2004 es autó.

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dízelt veszel akkor nem olyan rossz az.
2018. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szal benzinest kell venni?
2018. nov. 19. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasgas.

[link]

2018. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
1.4-es motorral semmiképp se vedd meg, nagyon gyenge, semmi dinamikája nincs. Dízelekről meg úgy alapból nem sok a jó vélemény, a franciákat illetően.
2018. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a Renault dízelekről, a HDI motorokat szeretik viszont.
2018. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom mi bajotok a renault dízellel, de az én tapasztalataim(1.6/1.9 dCi)szerint rendkívül strapabíró motorok.

Az autó:

A 3.renaultomat hajtom, és nagyon meg vagyok elégedve a márkával DE soha az életben nem szivatnám meg magamat úgy hogy idős franciát vegyek!!

2018. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy hogy volt rálátásom egy Renault szerviz mindennapjaira. 1.5 dci-ből nem volt hiány. Elég sok hajtókarcsapágyas volt a csápos emelőn.

A benzinesekkel semmi baj nem volt. Néha egy trafó, vagy fhp jeladó, de semmi komoly.

2018. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!