Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolc vagy közelében tudtok...

Miskolc vagy közelében tudtok olyan helyet ahova ra tudok állni autóval és alá nézni, rámpa vagy hasonló, kipufogót kellene teljesen lecserelnem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 11:21
 1/3 dirtboy ***** válasza:

baráti körben kérdeztél már hogy esetleg valaki garázsában nincs e akna?

tudom javasolni még az árkot,régebben én mindig kint az árok felett cseréltem olajat.

ha egyik sem tetszik,vagy nincs lehetőség akkor Bőcsön /sörgyár felőli/ végén van csatorna híd.

ott van egy garázssor,ott van egy rámpa.

de nem garantálom hogy fel tudsz rá állni mert azt hiszem anno zsigulinak készült aztán nem minden autónak megfelelő a szélessége.

[link]

2018. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Nicsak, egy földi.
2018. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:

Nem tudom milyen autó, de általában az elől -a leömlő öntvénynél- pár csavarral szokták rögzíteni, amik a motortérből szerelhetőek,. Ezekhez nem kell akna.

Hátul pedig 2-3 gumibak/akasztó tartja a dobot. Ezek kiakasztása egy-egy mozdulat,sokszor még szerszám sem kell hozzá.

Ennyiért tök fölösleges rámpára mászni, vagy fölbakolni.


Amennyiben nem hajlik a derekad, vagy szent meggyőződésed, hogy csak vigyázzállásban illik kipufogót szerelni, akkor vedd ki az akkut, és billentsd oldalra az autót.

(ehhez kell vagy három haver, de ez a leggyorsabb)

2018. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!