Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo Mk1 szerintetek...

Tele kérdése:

Ford Mondeo Mk1 szerintetek jó autó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megvettem az első autómat.Egy Ford Mondeo Mk1 2.0 benzines motor.Nekem nagyon tetszik,automata váltós.Rengeteg ismerős aztmondja hogy kár volt megvenni, nem érnek semmit a mondeok.Mi a véleményetek? Igazából ha mások szerint rossz autó számomra akkor se lesz az,csak kiváncsi vagyok több véleményre,lehet csak az irigység jön belőlük. :)


2018. nov. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan bárki irigy lenne egy mk1 mondeora?;)

Hogy szar-e?Attól függ mihez viszonyítunk!Egy swifthez képest álomautó,az enyémhez képest egy rakás szar.

2018. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hulladék. Ha nincs porrá rohadva, akkor szerencséd van :)
2018. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajtsad amíg bírja az autómata váltó. Ha az beszarik úgyis leadod a bontóba. Majd akkor írj hogy mennyire tetszik ez a maga idejébe jó, de ebben a korban autómatával már mesziről kerülendő szar.
2018. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha egy repülőt vettél volna,akkor gondolom az összes ismerősöd egyből repülőszakértő lenne... :D

Rengeteg ócska kis pronyó van,aki hátbaszúrná a másikat,ha annak 5 Ft-tal többje van.

Én pl nem hallottam,hogy szidná valaki a mondeot,pedig autós körökben mozgok.

Sokan nem magát a kocsit irigylik,hanem hogy van pénzed előre lépni.

2018. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első válaszolónak üzenem hogy nem gazdag családból származom,itthon is bekell segitenem anyagilag meg amúgy 18éves vagyok,nekem nagy szó,hogy vettem autót,és nem százezerért.A környéken hasonló helyzetű illetve normál anyagi életben élők szólják le,hogy hulladék szar meg egyéb,pedig nincs rajta rozsda se.Normálisan garázsban tartott,egyetlen horpadás van rajta,az is kb egy 2cm-es horpadás.
2018. nov. 21. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy milyen anyagi háttered van, ami szar az szar.
2018. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az autómatát kihagyhattad volna, de ettől függetlenül, az ég világon semmi gond nincs vele, nem csúnya, és nem is megbízhatatlan. A Mondeoknak minden szériája teljesen rendben van. A legkevésbbé se érdekeljen, hogy ki mit gondol meg mond rá. Ha neked tetszik, és szereted akkor az a lényeg, semmi más nem számít.


Nekem Saabom van, amit elég sokan utálnak (persze ezek dilettánsok egytől-egyig), de nem érdekel, mert számomra kifogástalan autó.

2018. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!